Pulisic, sei un campione!
Rimonta completa!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 14 | 9 | 0 | 5 | 15-8 | 27 | |
| 5. | Juventus FC | 15 | 7 | 5 | 3 | 19-14 | 26 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 14 | 6 | 6 | 2 | 19-11 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Christian Pulisic | 7 |
| 2. | Lautaro Martínez | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
21-letni Lapo Nava został zawodnikiem US Cremonese – poinformowały zgodnie oba kluby w oficjalnych komunikatach. Golkiper podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2028 roku.
Lapo Nava, urodzony w Mediolanie 22 stycznia 2004 roku rozpoczął swoją piłkarską karierę w sekcji młodzieżowej Milanu, a jego debiut w Serie A przypadł 25 maja 2024 roku w meczu Milanu z Salernitaną. W zeszłym sezonie występował w Milan Futuro (Serie C), gdzie zaliczył łącznie 20 występów.
- Mbangula z 23 występami i 3b/3a trafia do Werderu za 8 mln.
Sebastian Esposito - podstawowy gracz w Empoli, 8 bramek wyceniony na 7 mln nie więcej przez Fiorentine.
Valentin Carboni, który stracił sezon w OM przenosi się doGenoi na suche wypożyczeni.
Gdzie masz tych leszczy po 10 mln?
Masz takiego potencjalnego zawodnika w młodym Milanie?
Bo jedynie Camarda mógłby się ubiegać o miano zawodnika walczącego na ławce rezerwowej o pierwszy skład w słabym Lecce.
Poza tym trudno Huijseina, który jest już podstawowym stoperem Realu kupionym za 50 mln, i stoperem silnej reprezentacji Hiszpanii uznać za leszcza. Soule zresztą również.
Ja nie widzę na dziś żadnego młodego Milanisty, który spadając do Serie D z Milanem Futuro wart byłby 10 mln.
Pewnie, że Carlo Simicia można było sprzedać za więcej niż za 3 mln, i tego zawodnika z młodych najbardziej żałuję. Pewnie, że Kerkezem mogliśmy inaczej pokierować, ale oni dwaj są dziś warci o wiele więcej, tylko dlatego, że odeszli z Milanu.
A Milan nie robił im trudności z odejściem, m.in. z wyceną nad wyraz.
Paradoksem jest to, że od momentu założenia MF, nie mamy prawa się ubiegać o dobre wyceny za naszych młodych zawodników. Bo są słabsi, niż ich starsi o parę lat koledzy.
Tak, ale Juve chce zrobić miejsce dla Jadsona Sancho. Nico Gonzalez nie do końca jest atrakcyjny dla innych, więc to teraz Mbangula musi odejść.
Z Werderem już zawarł porozumienie z umową na 5 lat, kwota transferu początkowo wynosiła 8 mln, ale ponoć w ostatniej chwili włączyło się angielskie Brentford, i nagle Juve liczy na więcej w granicy 10-12 mln :)
To już chyba Desplanches lepiej karierę prowadzi :)
natomiast z bramkarzy z sektora młodzieżowego to warto mieć na uwadze Longoniego
Gość 21 lat i ledwo sobie radził w Serie C ( 39 występów i 2 bramki)
gdzie ten drugi kompletnie imo nie rokował i po za tym, że potrafi sie ustawić pod bramkąć tam gdzie powinien, to piłkarsko dalej jest ubogim graczem