MILAN GÓRĄ W DERBACH MEDIOLANU!
Milan po bramce Pervisa Estupiñána pokonał Inter 1:0. Seria bez porażki w derbach trwa – to już siódmy taki mecz bez porażki Rossonerich (od 22 IV 2024)!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 28 | 22 | 1 | 5 | 64-22 | 67 | |
| 2. | AC Milan | 28 | 17 | 9 | 2 | 44-20 | 60 | |
| 3. | SSC Napoli | 28 | 17 | 5 | 6 | 43-29 | 56 | |
| 4. | Como Calcio | 28 | 14 | 9 | 5 | 46-21 | 51 | |
| 5. | AS Roma | 28 | 16 | 3 | 9 | 38-21 | 51 | |
| 6. | Juventus FC | 28 | 14 | 8 | 6 | 50-28 | 50 | |
| 7. | Atalanta BC | 28 | 12 | 10 | 6 | 39-26 | 46 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 14 |
| 2. | Rafael Leão | 9 |
| 3. | Nico Paz | 9 |
| 4. | Anastasios Douvikas | 9 |
| 5. | Rasmus Højlund | 9 |
| 6. | Christian Pulisic | 8 |
Startuje nowy sezon Serie A 2025/2026!
Sobota, 23 sierpnia:
18:30: US Sassuolo Calcio – SSC Napoli 0:2
18:30: Genoa CFC – US Lecce 0:0
20:45: AC Milan – US Cremonese 1:2
20:45: AS Roma – Bologna FC 1:0
Niedziela, 24 sierpnia:
18:30: Como 1907 – SS Lazio 2:0
18:30: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina 1:1
20:45: Juventus FC – Parma Calcio 1913 2:0
20:45: Atalanta BC – Pisa SC 1:1
Poniedziałek, 25 sierpnia:
18:30: Udinese Calcio – Hellas Werona 1:1
20:45: Inter Mediolan – Torino FC 5:0
A w Milanie ? Każdy widział że obrona słaba, to co zrobili? Nic, dalej jest słaba. Napastnicy nie dawali radę. To co zrobili? Nic, 5 dni do końca okienka i dalej negocjują.
Więc jaki problem Milan rozwiązał w stosunku do poprzedniego sezonu? Zamienił Reijndersa na 40 letniego Modrica?
Wiadomo, to dopiero pierwsza kolejka - może się potem okazać, że "ruszy maszyna" Maxa aka bezpieczne 1-0, a Chivu nie dotrwa zimy. Ale na obecną chwilę wesoło to nie wygląda.
Sami oceńcie - inauguracja sezonu, pełniutki stadion, czyli wszystkie bilety sprzedane. Porażka 1-2, wszyscy ze stadionu wyszli ze spuszczonymi głowami, a i tak wrócą za 2 tyg. obejrzeć z nadziejami, ze moze tym razem nastąpi przełom…a Red Bird ma w dupie co tam sie wydarzy na tym zielonym prostokącie…najważniejsze, ze klient przyszedl i zapłacił - reszta nie ma znaczenia.
No generalnie tak, ale... nie.
Przedstawiony przez ciebie plan biznesowy nie ma sensu. Wynik "minimum", czyli gra w LM musi być żeby Red Bird czerpało z tego kasę, bo zarówno sponsorzy będą gorsi, jak i sami kibice będą się coraz mniej łudzić. Zrobienie okienka "na bogato" i ściągnięcie dużego nazwiska co sezon (typu Modric) po to, żeby kibice poprzychodzili na stadion, a nie było wyników, to niezbyt klejący się model biznesowy.
Jeśli nie będzie wyników, to i nie będzie zysku w dłuższej perspektywie.
mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy! (w FM 26 na 1000% XD )
Wulgaryzmy, obrażanie drugiego użytkownika. Ostrzeżenie. // Corsa
Atalanta również nie dojechała
Strach pomyśleć co zrobią z Nami u siebie czy na wyjeździe jak w 1szej kolejce takie Cremonese strzela Nam gola z przewrotki na pełnym San Siro xDDD.
Oczywiście najbardziej mnie interesuje Camarda ;)
dziś mecz Romy był i na eleven, i na polszmacie sport... i obie stacje dały swoich komentatorów
A do nas przyszedł Max i śmiało może rzucać do Furlaniego "łoo panie, kto panu to tak spierrekaluludolił". I Furlani pomyśli o tych złych dwóch Portugalczykach, bo przecież on nigdy się nie myli.
Beton trza lać, żeby fundamenty były jakieś. xD
https://crack-streams.live/Soccer-stream/
gdzie najlepiej teraz wykupic eleveny ? Na stronie czy na wp pilot czy jakas inna opcja ? Jakieś kody rabatowe ?
masz w tym pakiecie wszystkie kanaly canal+sport i eleveny
i w tym masz c+ online tak ? 4 dyszki hm
marsz marsz po LM