23 października 2011, 16:58, egi Aktualności

21 komentarzy
gimlord123
24 października 2011, 15:51
Przynajmniej powiedział, że graliśmy tragicznie w 1. połowie bo jeśli powiedziałby co innego to chyba nic tylko stryczek wiązać...
0
Xahir
24 października 2011, 15:46
Wielki Wystep? Czlowieku troche samokrytyki. Nie jestem jego zwolennikiem, oby w koncu zaczeli cos grac.
0
Kazubek
23 października 2011, 21:50
Allegri.. kończ już chwalić zespół i przyznaj wreszcie, że jesteś za słaby na prowadzenie takiego zespołu jak Milan. Boże jak ja marzę o Mourinho w takich momentach jak ten mecz z Lecce.
0
Cleaver
Cleaver
23 października 2011, 21:13
Jak ja zobaczyłem na wyjściową 11, a tam 3 drwali - Ambro, MvB i Nocerino, się przeżegnałem...
0
Kush
23 października 2011, 18:46
Gdyby nie Boateng ten mecz by się tak nie skończył, Boa udowadnia, że ma jaja, wejść w tak trudnej sytuacji i podnieść cały zespół to nie lada sztuka jemu się udało.
0
mateusz19922010
23 października 2011, 18:39
Tak ale do wyniku 3-0 doprowadził trener.
0
Abyss
Abyss
23 października 2011, 18:27
Ja osobiście powiedziałem sobie, zresztą na stronie też o tym pisałem. Jeżeli Milan straci punkty z Palermo, Bate i Lecce (było ich do zdobycia 9) to Allegri powinien odejść. Wygraliśmy wszystkie mecze, jest komplet, więc Allegri zostanie. Zobaczymy czy to nie jest tylko czasowy progres. Podsumowując dzisiaj Boateng uratował Allegriego.
0
rafal996
rafal996
23 października 2011, 18:11
Panowie, ja też mam do Allegriego poważne zastrzeżenia, ale z drugiej strony on nie wpuścił na boisko amatorów, tylko zawodników z doświadczeniem, pobierających ogromne pieniądze za swoją grę. I ci zawodnicy nie potrafili wymienić trzech podań. Nawet jeśli byli źle ustawieni, powinni pokazać jakieś umiejętności indywidualne, a oni żenująco podawali, żałośnie przegrywali pojedynki! Nie wińmy trenera o to, że Ambrosini zagrał jak kaleka. Jasne, że mógł go nie wystawiać, ale jak już wystawił, to oczekiwał od swojego zawodnika profesjonalizmu, a co dostał? Jedną wielką żenadę.
0
wilku94
wilku94
23 października 2011, 18:02
Wyjście z takich opresji i wygrać jest nie lada sztuką. Mam jednak nadzieję, że ta pierwsza połowa i mecz np. z Juve da do myślenia Maxowi oraz G&B i w zimę ujrzymy sensowne wzmocnienia w postaci dwóch bardzo dobrych pomocników.
0
mistrzMALDINI
23 października 2011, 17:51
Nie zwalniajcie Allegriego. Wyjść z 3-0 na 3-4 to prawdziwa sztuka. W 1 połowie kompletnie daliśmy ciała, graliśmy strasznie słabo. Za to 2 połowa to zupełnie coś innego. Szok!. Najważniejsze, że zdobyliśmy 3 punkty i znowu awansowaliśmy w tabeli.
0
kryst2
23 października 2011, 17:37
a przypomnieć jak wyglądały powroty Sacchiego czy Capello? Nie wierzę w to by za Carlo miałoby być inaczej ;]
0
kryst2
23 października 2011, 17:36
Merkel w Genoi wygląda bardzo fajnie, myślę, że za rok wróci kiedy i fajnie pasuje na pozycjach półskrzydłowych (lewy,prawy) Przez rok się ogra w Genoi i do nas może spokojnie wracać. Strasser podobnie. Reszty z młodzików to coś może będzie z De Sciglio, Valotiego i Kingsley'a reszta z Fossatim na czele to w tej chwili za miętkie galaretki do gry w poważną piłkę. Udało się przełamać jedną klątwę druga będzie czekać wiosną czyli Renzo Barbara. Teraz słaba Parma, lecz na Giovinco trzeba uważać a potem arcymecz z Romą i tutaj na takie błędy w obronie nie można sobie pozwolić !
0
Larry David
23 października 2011, 17:34
Następpca? Carletto jest bez roboty. Przy MA to geniusz.
0
kryst2
23 października 2011, 17:30
Skoro Allegri na konferencji przed meczem mówił, że Aqua i Boateng są poobijani to było wiadome, że od pierwszej minuty nie zagrają. Przez tragiczny wypadek Simoncelliego meczu nie byłem w stanie obejrzeć pełnim skupiony. Jedynie brawo za zmiany po pierwszej połowie bo nic nam nie zostało jak zaatakować Lecce. Ambro to cień piłkarza sprzed kontuzjami i out po sezonie. Zimą nikogo ciekawego do kupienia nie będzie po za odpadkami które chcą jechać na Euro ;] Ci co chcą zwolnienie Max'a proszę podać mi na tą chwilę zastępce. Benitez? bez jaj. Van Gaal on lubi mieć pełnię władzy a taką władzę nad transferami nie da mu Galliani
0
kaquito
kaquito
23 października 2011, 17:26
Ja już nie dożyje czasu, kiedy ten gość zachowa się honorowo i przyzna, że pierwsza połowa to jego wina, bo dał dupy i wystawił słaby skład. On jest dla mnie niereformowalny i powinien dla dobra tego klubu jak najszybciej odejść, bo jeśli nie wyciągnie po dzisiejszym meczu nadal żadnych wniosków to w przyszłym sezonie nie zagramy nawet w LM!!!
0
Larry David
23 października 2011, 17:25
Dla niego to wielki rezultat?! Kpina Panie Allegri, kpina z kibiców. Co robi w ogóle w tym klubie Ambrosini? A skoro już musi pobierać niemała pensyjkę to niech uczy chłopców z Allievi. Dlaczego Ibra musi grać po 93 minuty w każdym meczu? Dlaczego nie ma alternatywy dla van Bommela? Nie widzę przyszłości z tym trenerem - on na Lecce pojechał się bronić!
0
kamilus
23 października 2011, 17:23
Oby Allegri więcej nie brał Ambro pod uwagę. Już wolę widzieć naszego Roberta Korzeniowskiego niż jego. A najchętniej pożegnałbym obu w czerwcu.
0
23 października 2011, 17:19
Dla mnie niestety Max powinien odejść. Zbyt defensywnie gramy od czasu jego przyjścia do Milanu. Mamy składy który powinien być ustawiony ofensywnie i który atakuje i nie czeka na kontry. Brakuje trenera z jajami który nie będzie się bał z największymi rywalami wyjść 3 napastnikami. Jeśli na Lecce wyszliśmy 3 defensywnymi pomocnikami a na ławce jest Shary Boa, Aqua, to coś jest nie w porzadku. Na takie mecze powinniśmy mieć jednego defensywnego ( Nocerino) i pomocników Aqua Boa Robinho Cassano i na szpicy Ibra.. I tym bardziej Taiwo w takim meczu powinien się ogrywać z ligą włoską. A Antoś to średni w obronie w ataku prawie nie umie się zachować, tylko odgrywa piłki do najbliższego gracza. A co do Ambro to moim zdanie on już powinien zostać treneram u nas i trenować def pomocników bo teraz tylko się ośmiesza z tą opaską kapitana.
0
MarQs
23 października 2011, 17:16
a w środku tygodnia atakujemy pozycję lidera! :)
0
Blady19921002
23 października 2011, 17:08
Mecz niesamowity, podobny do tego z Udine w zeszłym sezonie, lecz ten był jeszcze lepszy. Nadal uważam jednak, że Max powinien odejść. Teraz jednak będzie wiedział że Ambrosini, z całym szacunkiem do niego nadaje się np. do takiego Lecce. Forza Milan!
0
rafal996
rafal996
23 października 2011, 17:06
Nie ma co utrzymywać, bo oni motywacji nie mają. Panie Allegri, nad tym trzeba popracować koniecznie! Drużyna przechodzi obok spotkania ewidentnie! Zaczynają grać, jak już jest za późno. Tym razem się udało, ale to nie znaczy że zawsze tak będzie. Dobrze, że przynajmniej potrafił przyznać, że w pierwszej połowie zagrali koszmarnie. No i zachował twarz robiąc przytomne i wczesne zmiany. Mam głęboką nadzieję, że ten mecz czegoś naszych mistrzów nauczy.