SCUDETTO


Galliani: "Pato i Robinho chcą odejść"

23 grudnia 2012, 00:43, Szewczenko Aktualności


20 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
gimlord123
25 grudnia 2012, 12:21
kamilus #10 A ja tam nie wiem czy ta zasada jest taka dobra. Weźmy chociażby bliski nam przykład - Tevez w ManCity. The Citizens go zostawili, bo nikt nie spelnił ich wymagań finansowych, a teraz on strzela im bramki. Ja na miejscu Gallianiego błagałbym Robsona, by został jeszcze przynajmniej te pół roku.
0
Abyss
Abyss
23 grudnia 2012, 18:55
Mam nadzieję, że pożegnamy Robinho, który rozgrywa najgorszy sezon w Milanie od przybycia na SS... Do tego wysoka pensja obciążająca nasz budżet to kolejna przesłanka, aby już w styczniu udał się do ojczyzny. Natomiast Pato powinien zostać do czerwca, zobaczymy jak wypadnie w statystykach. Wówczas po analizie całego sezonu, zarząd powinien podjąć decyzję. Jaką? musimy poczekać.
0
Leonardo 22
Moderator Leonardo 22
23 grudnia 2012, 16:40
Szkoda mi Robinho, jeden z moich ulubieńców.. Nie tylko moich zresztą, Allegriego też.
0
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
23 grudnia 2012, 16:29
Jeżeli chcą to niech odchodzą. Pato jest skończony w Milanie a Robson u nas i tak nic nie wygra...
0
arbuzACM
23 grudnia 2012, 16:03
Jeśli Pato nie odejdzie to będę nieszczęśliwy ;) Natomiast jeśli chodzi o Robinho... jest i będzie przydatny, ale skoro ma się tutaj źle czuć bez rodziny przy boku i jeśli ma być tutaj nieszczęśliwy to i tak nie będzie z siebie dawał 100%. A skoro nie będzie dawał z siebie 100% i bardzo chce wrócić do domu to nie powinniśmy mu robić w tym problemów.
0
SuperSnajper
Moderator SuperSnajper
23 grudnia 2012, 13:20
ciekaw jestem ile Łysy jest w stanie ugrać za Pato, ale relanie patrząc każda kwota w okolicach 15 mln będzie sukcesem
0
kusniak_22
kusniak_22
23 grudnia 2012, 12:18
Gandalf Szary: No tak się składa że Ibra i Thiago nie mieli zamiaru iść nigdzie a poszli dla odmiany mogliby kogoś teraz zatrzymać.
0
kamilus
kamilus
23 grudnia 2012, 11:59
Wiadomo, że szkoda Robsona, bo on się bardzo stara na boisku - ale mając rodzinę tysiące kilometrów od siebie, do tego na innym kontynecie, długo nie da się egzystować. Cóż, takie życie... :)
0
Gol.
23 grudnia 2012, 11:37
O ile ze sprzedaży Pato się cieszę, o tyle utrata Robinho niestety nas będzie później bolała :/ Wolał bym sprzedać Boateng niż Brazylijczyka. Oczywiście po wczorajszym meczu zdecydowanie trzeba zainwestować w nowy duet środkowych, ale również i defensywnego pomocnika. Nie ma szans żeby Ambrosini grał w podstawowej 11 ! Dwa jego mecze i 2 stracone bramki przez jego indywidualne błędy to przykład że ten piłkarz niestety w tej chwili do niczego się nie nadaje. Yepesowi natomiast wyraźnie ten mecz się nie udał, ale warto na niego stawiać gdyż jest jednym z niewielu obrońców w tym sezonie którzy trzymają jakiś poziom. Co do zimowych celów dla mnie kupno/wypożyczenie Def. Pomocnika powinno być na pierwszym miejscu. Dopiero później trzeba martwić się jak załatać dziurę w obronie. Co do ataku to z tego co się orientuje to na jakimś portalu pisało już że Milan podjął rozmowy z Nene odnośnie jego przenosin do Mediolanu, tak więc można spodziewać się że to właśnie Brazylijczyk będzie łatać nam dziurę w ataku.
0
Milanese
23 grudnia 2012, 11:04
Pato to i tak nie piłkarz, tylko przebieraniec. Szkoda mi za to Robinho, który zawsze dawał z siebie 100%. Jeśli ma być szczęsliwszy w Brazylii to niech tam wraca.
0
Gandalf Szary
23 grudnia 2012, 10:23
kamilus 100% racji.
0
KOZIO
KOZIO
23 grudnia 2012, 09:54
najleprzym zastępstwem dla tej 2 byl by CAVANI ale o nim to można tylko pomarzyc
0
Gandalf Szary
23 grudnia 2012, 09:54
Kofinho Bo jeśli dany piłkarz grał w lidze europy to później może występować w lidze mistrzów. kusniak_22 To znaczy jak kontynuujemy bo nie rozumiem ? jeśli obaj chcą odejść to co mamy ich zatrzymać na siłę?, w jaki sposób niby? z niewolnika nie ma pracownika. Zresztą szkoda tylko Robinho, Pato to żadna strata bo od 1.5 roku On nie gra.
0
kusniak_22
kusniak_22
23 grudnia 2012, 02:30
To tylko świadczy o tym że Milan staje się średniakiem za dużo ważnych piłkarzy odeszło w ciągu ostatniego sezonu, teraz kontynuujemy tą ścieżkę..
0
Kofinho
23 grudnia 2012, 01:25
Ktoś wie o co chodzi z tymi zasadami LM? Niby jak kupimy Balloteliego to nie będzie mógł grać w LM bo grał już barwach City. Ale w tamtym sezonie Forlan reprezentował barwy Atletico w el.LE i nie mógł grac z Interem w grupie LM ale już w fazie pucharowej tak.
0
ACstach
ACstach
23 grudnia 2012, 01:08
To wypad z baru.
0
23 grudnia 2012, 01:01
czuję że przyjdzie do nas bardzo dobry zawodnik za piłkarzy z kraju kawy :)
0
Kofinho
23 grudnia 2012, 00:55
Bez Robinho będzie duży problem, jak Pato odejdzie to dużo nie zmieni. Czuje że będziemy żałowali sprzedaży Pato, odejdzie za 15mln przestaną go nękać kontuzje i latem PSG go kupi i będzie strzelał cały czas gole.
0
Lukjan
23 grudnia 2012, 00:55
Jak Pato śmie prosić o transfer? Od 2 lat klub go wspierał pomimo, że nic nie grał a on tak się odwdzięcza?
0
Munia8822
Munia8822
23 grudnia 2012, 00:53
Szkoda mi Robinho , Pato i tak nie gra . Zobaczymy co w styczniu , niby zapowiada sie ciekawie , mimo wszystko liczylem na Balo . ale cos czuje , ze bedzie burza plotek , ale nic ciekawego sie nie wydarzy :)
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się