SCUDETTO


OFICJALNIE: Aurélien Guernier zawodnikiem Milan Futuro!

23 czerwca 2026, 19:19, MiKuu Aktualności
OFICJALNIE: Aurélien Guernier zawodnikiem Milan Futuro!

AC Milan poinformował o zakontraktowaniu Auréliena Guerniera.

Oto oficjalny komunikat klubu w tej sprawie: "AC Milan z przyjemnością ogłasza pozyskanie piłkarza Auréliena Guerniera. Będzie on częścią projektu Milan Futuro, dedykowanego szkoleniu i rozwojowi młodych talentów. Urodzony w 2007 roku napastnik reprezentował dotychczas barwy Birmingham City FC, a teraz zdecydował się związać swoją przyszłość z czerwono-czarnymi barwami".


#

31 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
JAJO
JAJO
24 czerwca 2026, 20:44
Kolejne zmarnowane pieniądze. To jest dla mnie logiczne, że gdyby ten gość był talentem pierwszej wody to zostałby na wyspach. Inna opcja to zostałby wypatrzony np. przez taką Borussię D. Milan kupuje kolejnego ogóra nie wiadomo po co. Tą kasę to lepiej zainwestować w młodych Włochów.
0
Muniek33
Muniek33
23 czerwca 2026, 23:38
Za 2 lata odejdzie za darmo do jakiejś Bośni
2
Constant2015
Constant2015
23 czerwca 2026, 23:08
Attacare!
0
Jaca23
Jaca23
23 czerwca 2026, 22:51
GRANDE CARDINALE! GRAZIE PRESIDENTE!
1
mmielczar123
mmielczar123
23 czerwca 2026, 21:26
offtop: tymczasem Chelsea prawdopodobnie zwinie Interowi Palestrę sprzed nosa. Trochę smutna informacja z perspektywy kibica Serie A, bo to kolejny przypadek, gdy na rynku transferowym włoscy giganci przegrywają rywalizację z Anglikami o młode talenty ze swojego podwórka. Nie chcę przesadnie bronić Interu, ale uważam, że i tak sporo zaoferowali za gościa z jednym dobrym sezonem w Cagliari.

Z innych informacji - podobno Emerson Royal ma wrócić do Premier League, a konkretnie do Aston Villi grającej w LM xD
1
boguc69
23 czerwca 2026, 21:54
no i gitara, posiedzi na ławce a za dwa lata do nas za 20 baniek ;-)
4
hyrus13
hyrus13
23 czerwca 2026, 22:53
Dlatego na poziomie ligi, a może i rządu powinien powstać przepis, że przy transferze za granicę klub płaci wielki podatek, żeby właśnie włoskie kluby miały szansę walczyć o wyróżniających się Włochów.
0
Vol'jin
Vol'jin
23 czerwca 2026, 23:10
Ale co tu winić ? Akurat to nie casus Lookmana, gdzie Percasssi celowo zawyżał cenę Interowi a potem puścił go taniej do Atletico

To, że chelsea w kwestii pensjji przebiłą ponad 2 krotnie Inter to kogo obarczyć podatkiem? ;] Piłkarza?
Inter oferował ~3 mln Chelsea wyskoczyła z 6-7 mln euro
3
boguc69
23 czerwca 2026, 23:28
można im zrobić jak u nas w PRLu, że mogą wyjechać dopiero gdy skończą 30 lat ;-)
2
biedrus
biedrus
24 czerwca 2026, 09:20
jak dostanie -7 mln, to do Włoch już raczej nie wróci, bo agent będzie go przekonywał, że zejście z pensji jest niemożliwe.
2
Alessio_re6
Alessio_re6
24 czerwca 2026, 13:23
Lepiej dla Interu. Płacenie 50 baniek za wahadłowego, po jednym dobrym sezonie w Cagliari, to byłby idiotyzm. Płaci się w dużej mierze za potencjał, ale czy tu jest on tak duży? Trudno ocenić. Można lepiej zastąpić Dumfriesa.

Utrudnianie piłkarzom i klubom w odejściu nie jest rozwiązaniem. To przyniosłoby odwrotny skutek. Kluby szukały sposobu na ominięcie podatku. Ewentualnie doszłoby do zaniżania cen, żeby oddawać mniej. Dodatkowo jako włoski rynek, wykluczylibyśmy się pod kątem rywalizacji o piłkarzy, bo byłoby dodatkowe utrudnienie na poziome przeskoku.
1
Jaca23
Jaca23
24 czerwca 2026, 16:40
Kompletnie nie wierzę w to, że Chelsea chce dać 6-7 mln netto Palestrze. Chyba, że brutto. gdyby to była prawda to byłaby to 4-6 pensja w zespole dla młodego Włocha z Cagliari po jednym dobrym sezonie. Takiej wypłaty w Chelsea nie mają choćby: Caiceco, Palmer czy Joao Pedro.
0
DarQ
DarQ
23 czerwca 2026, 21:22
Kirovski działa.
To chyba dobrze?
Na dole same negatywy.
Ciekawe jak by był komunikat , że Kirovski nic nie zrobił przez miesiąc z Futuro i komentarze:
- dobrze
- o to chodzi
- ten to przynajmniej zajebiszczo nic nie robi.

Za aktywność hejt to za bierność więc pochwały :)
1
Muniek33
Muniek33
23 czerwca 2026, 23:39
Ściągnął kolejny szrot, tak działa
1
luba17
luba17
24 czerwca 2026, 08:12
"Ściagnał kolejny szrot" - no tak, bo mógł przecież za 200 mln ściągnąć Yamala - wiekowo pasuje do Futuro, ciekawe co wtedy byście powiedzieli...
0
Jaca23
Jaca23
24 czerwca 2026, 16:35
Kirovski już swoje zrobił. Najpierw spuścił Futuro do Serie D, a później nie potrafił z niej awansować. Lepiej niech on siedzi i nic nie robi jak ma zarządzać tak jak do tej pory.
0
Gianni Comandini
Gianni Comandini
23 czerwca 2026, 21:06
Włochów nie ma talentów.
0
savicevic88
savicevic88
23 czerwca 2026, 21:02
Kirovski już zaciera ręce, kolejny talĘt.
0
Corsa
Moderator Corsa
23 czerwca 2026, 20:55
Następca Leao :)
1
mn7
mn7
23 czerwca 2026, 20:53
A już myślałem że Kevin Constant.
0
palonettoACM
palonettoACM
23 czerwca 2026, 20:28
Za 3 lata do jakiegoś Partizana albo do drugoligowego gunfosporu.

99% prawdopodobieństwa na taki scenariusz biorąc pod uwagę świeże losy grajków z no-futuro-w-Milanie.
5
imperator5000
imperator5000
23 czerwca 2026, 20:23
Prowadź wodzu
1
Ultras_milanu
Ultras_milanu
23 czerwca 2026, 20:04
A ten tępy zarzad nie ma takich pomyslow zeby moze dac wlasnie szanse takim mlodym chlopakom w seniorskiej druzynie ? Mysle ze by sie na treningach o wiele wiecej nauczyl
Szkoda ze od wielu lat nie mamy takiej mlodej gwiazdy , wszystkie kluby tak robia , z tego wyszedl np doue , musiala , karl i wiele innych , a my xd ? Camarde odsprzedalismy po tym jak zagral 15 min u nas , byl zeroli czy taki wloch na SPO zapomialem jak sie nazywa , byl Simic , mega talent na obrone to oddajemy za grosze albo do futuro
0
boguc69
23 czerwca 2026, 20:20
Camardę przecież odkupiliśmy, Zeroli wraca zaraz z wypożyczenia, spokojnie, bo zawału dostaniesz, szkoda nerwów i zdrowia ;-)
2
Zirytowany
Zirytowany
23 czerwca 2026, 20:01
Już mu współczuję, nawet nie wie w co wdepnął.
2
Ohakster'
Ohakster'
23 czerwca 2026, 19:36
Gość przechodzi z Championship do Serie D?! Albo kompletnie nie wie w co się pakuje, albo ma małe ambicje.
1
MrCostacurta
MrCostacurta
23 czerwca 2026, 19:48
Będąc precyzyjnym nie z Championship, a z młodzieżowej drużyny Birmingham. 19 latek bez debiutu na poziomie dorosłej piłki.
8
boguc69
23 czerwca 2026, 19:27
tytuł napompowany jakbyśmy co najmniej jakiegoś Lamine Yamala podpisywali !!!
9
Elrysiek22
Elrysiek22
23 czerwca 2026, 19:24
Jest! Cały sezon na to czekałem! Wreszcie go mamy teraz to będzie chodzić
1
nokoments
nokoments
23 czerwca 2026, 19:24
Wygląda jakby podpisywał na siebie wyrok.
3
KacperS
KacperS
23 czerwca 2026, 19:55
W sumie tak jest
3

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się