SCUDETTO


Gimenez: "O przyszłości porozmawiam z agentem dopiero po mistrzostwach świata"

25 czerwca 2026, 17:35, MiKuu Aktualności
Gimenez:

Santiago Gimenez, który w nocy polskiego czasu pojawił się na boisku w 63. minucie w wygranym 3:0 meczu Meksyku z Czechami, udzielił w ostatnich godzinach wywiadu stacji TV Azteca. Opowiedział w nim między innymi o swojej przyszłości w kontekście Milanu. Oto co zadeklarował:

"Ustaliliśmy wspólnie z moim agentem, że zostawiam wszystko w jego rękach, a on nie będzie mi o niczym wspominał, przynajmniej dopóki przebywam na zgrupowaniu reprezentacji. Po mistrzostwach świata zobaczymy, co się wydarzy, ale nasza umowa była jasna: nie poruszamy tego tematu w trakcie mundialu. Na ten moment ta cała sytuacja nie spędza mi snu z powiek. Jestem całkowicie skoncentrowany na Pucharze Świata. To chwile, których doświadcza się bardzo rzadko w życiu: czasem raz, maksymalnie 6 razy, co zresztą widzimy na tym turnieju. Uważam, że to wyjątkowe momenty, które chcę wykorzystać do maksimum. Nie zamierzam zaprzątać sobie głowy rzeczami, na które nie mam teraz bezpośredniego wpływu. Wolę powierzyć to wszystko Bogu, a sam skupiam się wyłącznie na tym, co mam do zrobienia na boisku".


#

8 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
boguc69
boguc69
25 czerwca 2026, 18:58
Prezes Feyenoordu: "Transfer Gimeneza do Milanu był genialnym posunięciem. Zarobiliśmy na jego sprzedaży i na awansie dalej w LM"

Milan: "dejcie cokolwiek na plusvalenzę"
2
savicevic88
savicevic88
25 czerwca 2026, 18:40
Boże czy Ty to widzisz! xD
2
boguc69
boguc69
25 czerwca 2026, 18:51
watykanie czy ty to widzisz! XD
0
carrygun
carrygun
25 czerwca 2026, 18:11
Warto przypomnieć, że Meksyk zostanie mistrzem świata, a Gimenez królem strzelców. Póki co był oszczędzany na fazę pucharową.
5
Gieno
Gieno
25 czerwca 2026, 18:08
Gimenez może Ty zostań już w tych stanach i poszukaj tam sobie klubu
2
oikonip
oikonip
25 czerwca 2026, 18:00
To się zdziwi jak po mś wyląduje na testach w jakiejś Wieczystej albo innym Widzewie
2
SilvioBerlusconi
SilvioBerlusconi
25 czerwca 2026, 17:57
30 mln przypomnę tylko
1
boguc69
boguc69
25 czerwca 2026, 18:54
ciekawe ile doszło bonusów?
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się