SCUDETTO


Marca: Atlético Madryt zainteresowane Mortenem Hjulmandem

27 czerwca 2026, 15:58, patrykpolonski Aktualności
Marca: Atlético Madryt zainteresowane Mortenem Hjulmandem

Wizja sprowadzenia Mortena Hjulmanda do Milanu mocno się oddala. Duński pomocnik był łączony z przenosinami na San Siro praktycznie od pierwszych dni po ogłoszeniu przyjścia Rúbena Amorima. Scenariusz ten wydawał się o tyle logiczny, że to właśnie pod wodzą portugalskiego szkoleniowca Hjulmand przechodził do Sportingu Lizbona z Lecce, z miejsca zyskując bardzo pewną pozycję w drużynie. Swój drugi sezon (2024/25) rozpoczął już z opaską kapitańską, którą dzierży do dziś. Reprezentant Danii ma być na liście transferowej Lizbończyków, a Milan bacznie monitoruje jego sytuację. Wiele wskazuje jednak na to, że do takiej transakcji nie dojdzie, a na faworyta do pozyskania 27-latka, zdaje się wyrastać Atlético Madryt.

Po pierwsze, Milan przeprowadził już historycznie wysoki transfer, pozyskując Gonçalo Ramosa za łączną kwotę, która wliczając bonusy może przekroczyć 80 milionów euro. Po drugie, do gry o Hjulmanda wkracza inny klub. Jak informuje Marca, w najbliższych tygodniach złożenie oficjalnej oferty za Duńczyka rozważać będzie Atlético Madryt. Hiszpański zespół poszukuje wzmocnienia do środka pola. Jeszcze niedawno celem na tę pozycję był João Gomes, jednak negocjacje w jego sprawie zostały przerwane. W tej sytuacji zwrócono uwagę właśnie na kapitana Sportingu, którego profil spodobał się Diego Simeone. Obecna wartość rynkowa pomocnika, według portalu Transfermarkt, wynosi około 45 milionów euro.


#

4 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
mechanik_kwantowy
27 czerwca 2026, 16:29
Ciekawe jak długo będą grzać te bezpodstawną plotę xD

Taka kasa na zawodnika, gdy pomoc wymaga u nas najmniejszych nakładów, a już wywaliliśmy grube siano na Ramosa.
0
JAJO
JAJO
27 czerwca 2026, 16:19
Po tym numerze z Ramosem to nagle Milan jest wstanie przebić ofertę Atletico...
2
Michał92
Michał92
27 czerwca 2026, 16:17
Jak Gerry będzie chciał, to spokojnie przebije tych biedaków z Madrytu xdddd
9
ACstach
27 czerwca 2026, 16:01
Jak mamy kolejne 70 mln to Sporting bankowo nad sprzeda, EZ.
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się