RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
AC Milan nie zamierza poprzestać na zakontraktowaniu Gonçalo Ramosa i planuje kolejne ruchy transferowe, które mają wzmocnić zespół przed nowym sezonem. Jak przekazał portal MilanNews, po zakupie napastnika, zarząd Rossonerich we współpracy z Rúbenem Amorimem myśli teraz nad sprowadzeniem nowego środkowego obrońcy. Potencjalnym kandydatem ma być 22-letni António Silva, który do 2027 roku ma ważny kontrakt z Benfiką Lizbona. Jego wartość rynkowa, według portalu TransferMarkt, opiewa na około 25 milionów euro.
Mimo zaledwie 22 lat, António Silva jest już naprawdę doświadczonym i ukształtowanym graczem. Stoper od czterech sezonów jest absolutnie pewnym punktem formacji defensywnej Benfiki, w barwach której rozegrał do tej pory 181 spotkań, zdobywając w nich 10 bramek i notując 4 asysty. Młody Portugalczyk sporadycznie występuje również w seniorskiej reprezentacji swojego kraju, dla której rozegrał do tej pory 20 meczów. W swojej dotychczasowej karierze zdołał sięgnąć po mistrzostwo Portugalii, Puchar Ligi oraz dwa Superpuchary kraju.
Kupujemy za niebotyczne pieniądze napastnika, który siedzi na ławie w klubie i w reprezentacji, albo interesujemy się zawodnikami, którzy nie załapali się do kadry na MŚ, jak Antonio Silva, czy Pedro Goncalves.
Następny pewnie będzie Rodrigo Mora i Thiago Gabriel.
A do kolekcji Ugarte:)
Nie przesadzajmy znowu w drugą stronę, pamiętam jak rok temu ten zawodnik był tu często wymieniony jako dobry xd, teraz już większości nie pasuje pewnie tylko dla tego że kolejny Portugalczyk i pewnie Mendes nam go wciśnie xd.
Patrząc realnie to jest młody a już ograny na dobrym poziomie obrońca, został mu rok kontraktu i może dałoby się go kupić za uczciwa cenę.
Ja nie miałbym nic przeciwko żeby przyszedł bo to ciekawy zawodnik, z którego można by zrobić klasowego zawodnika.
Zresztą mamy gotowego mistrza na swoim podwórku .
Brać Gile z Lazio.
W tamtym sezonie kasował nasze ataki jak profesor
A wystarczyło zapytać Gallianiego, w trzech zdaniach by wyjasnił ze taki transfer symboliczny można zrobić na koniec mercato, jak juz kadra jest uzupełniona, a na początku trzeba szukać okazji i kazdym nastepnym transferem przebijac samych siebie… a teraz bedzie ciezko… chyba ze Trincao za 90…
Kocham was panowie!