Abyssostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
5 stycznia 2013, 22:39
Mówi się już o tym w całej Europie, a może nawet w wielu zakątkach świata (tam gdzie dotarł futbol) i bardzo dobrze. Nie można przejść obojętnie obok rasizmu. Należy działać profilaktycznie.
0
dejnioostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
5 stycznia 2013, 19:32
Jestem miło zaskoczony tą wypowiedzią :) Ale i tak pewnie zaraz będzie na nas wjeżdżał :D