ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.19%
Nie
73.81%
168 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
ACstach, Kaka_94, Marios77, gattusoBDG, Pan A. , KaSeL85, House_vol.2, ksieciunio, Nizial86, urugwajczyk, MariuszO, kaczmar69, Smigacz90, piotrek1d1, Bibaszczenko, mechanik_kwantowy
Gości online:
16
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
POKAZ BEZRADNOŚCI: SAMPDORIA 0-0 AC MILAN
13 stycznia 2013, 20:02,
Główne newsy
#
565 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
kamilus
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:29
13 stycznia 2013, 21:05
Nie ma Pazzo a Milan i tak gra do boku na wrzutki -_-
0
Gol.
13 stycznia 2013, 21:05
Abyss - Pato by rozkręcił zespół w szpitalu ;)
0
Mateusz1899
ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-11-02
13 stycznia 2013, 21:05
Masakra... Ciśnie nas Sampdoria :(
0
kamilus
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:29
13 stycznia 2013, 21:03
Gol - za to Ambro czyści środek -_-
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
13 stycznia 2013, 21:03
Boateng kapitalnie!
0
Gol.
13 stycznia 2013, 21:03
gimlord123 - Poczekam, przecież już go nie zdejmuje. Narazie po prostu cała ofensywa kiepsko i tyle.
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 21:02
Gol. No tak, Robinho pewnie by rozkręcił towarzystwo ;)
0
gimlord123
13 stycznia 2013, 21:01
Gol. Poczekaj jeszcze trochę, dopiero 13 minuta. Równie dobrze można powiedzieć to o El Shaarawym.
0
Ass
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:44
13 stycznia 2013, 21:01
twardzi sa nie bedzie lekko
0
Gol.
13 stycznia 2013, 21:00
Niang niestety narazie nie widoczny, zupełnie nie porozumienie w podstawowej 11...
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 21:00
Kiepska ta kontra, Bojan niepotrzebnie zbiegł na prawą stronę...
0
skibol235
13 stycznia 2013, 21:00
Abbiati!
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:04
13 stycznia 2013, 21:00
Ale piły wyjmuje nam Abbiati !! Incredibile !
0
kosoACM
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-12-01
13 stycznia 2013, 21:00
ABBIIIAATTII
0
Ass
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:44
13 stycznia 2013, 21:00
amelia podobna wpuscil, ale Abiatti dzisiaij skoncentrowany!! brawo
0
Kaineq
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-06-02
13 stycznia 2013, 21:00
Dobrze, ze nie ma Amelii
0
Kuszu
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:24
13 stycznia 2013, 21:00
Abbiati ładnie :d
0
JO!600
13 stycznia 2013, 20:59
Abbiati
0
ACGreiff
13 stycznia 2013, 20:59
Bramkarz nam dupe ratuje...żenada na początku jak zwykle
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
13 stycznia 2013, 20:59
Faszysta :D
0
Gol.
13 stycznia 2013, 20:59
Amelia by stał i patrzył :D
0
kamilus
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:29
13 stycznia 2013, 20:59
Faszysta gra mecz sezonu...
0
MisiekACM
13 stycznia 2013, 20:59
Abbiati co za mecz!
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 20:59
Abbiati x3 :)
0
patoo_07
ostatnio aktywny: Wczoraj, 21:36
13 stycznia 2013, 20:59
ABBIATI ! :O
0
Gol.
13 stycznia 2013, 20:58
Łachowy sędzia nie powiem nie
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 20:58
Oddajemy pole... w środku jak na razie Milan nie istnieje...
0
TurekPL
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-11-25
13 stycznia 2013, 20:58
ma ktos jaki dobry sop cast ?
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
13 stycznia 2013, 20:58
http://tnij.org/t21x
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
13 stycznia 2013, 20:57
Co za tempo! Dzisiejsze mecze w Anglii się chowają.
0
Gol.
13 stycznia 2013, 20:57
Constanta to do Barcelony trzeba sprzedać trzy podania, trzy niecelne ! Cóż za statystyki !
0
milan2002
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:37
13 stycznia 2013, 20:55
hoho...
0
Gol.
13 stycznia 2013, 20:55
Jakby bronił Amelia to mielibyśmy pogrom !
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 20:55
Sampdoria ciśnie :(
0
patoo_07
ostatnio aktywny: Wczoraj, 21:36
13 stycznia 2013, 20:55
Abbiati ! Słaby początek Milanu.
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
13 stycznia 2013, 20:55
No to już wiemy, że to będzie ciężka przeprawa...
0
ACGreiff
13 stycznia 2013, 20:55
AAAAAAAABBIATTII ! ale mecz !
0
gimlord123
13 stycznia 2013, 20:55
Abbiati znowu!
0
MisiekACM
13 stycznia 2013, 20:55
Abbiati po raz kolejny!
0
Oxidosis
ostatnio aktywny: Rok temu, 2025-04-27
13 stycznia 2013, 20:55
O, zaczęło czytać. Dzięki Zuper ;)
0
Blady19921002
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21
13 stycznia 2013, 20:55
Abiatti na posterunku :)
0
kamilus
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:29
13 stycznia 2013, 20:54
No, Robson ostatnio grał w grudniu i grał średnio więc do końca sezonu powinien chyba siedzieć na ławce (albo lepiej na trybunach) -_-
0
dkm44
13 stycznia 2013, 20:54
Zuper dzięki za link.
0
Gol.
13 stycznia 2013, 20:53
Ameli za mało płacą żeby do takich piłek skakał...
0
ACGreiff
13 stycznia 2013, 20:53
Abbiati ładna obrona ;)
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
13 stycznia 2013, 20:53
Kąśliwy strzał, brawo Abbiati.
0
JO!600
13 stycznia 2013, 20:53
Mało brakowało
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 20:53
Abbiati :)
0
gimlord123
13 stycznia 2013, 20:53
Ale uderzenie!
0
Gol.
13 stycznia 2013, 20:52
Abyss - Robinho nie grał wcale tak źle ;) Przed oczywiście zamieszaniem z transferem... Ambrosini to ma jednak tą petardę w nodze... Rakietonogi.
0
|<
<<
<
8
9
10
11
12
>
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin