ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.19%
Nie
73.81%
168 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
boguc69, SolemnSolimnia, mechanik_kwantowy
Gości online:
3
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
POKAZ BEZRADNOŚCI: SAMPDORIA 0-0 AC MILAN
13 stycznia 2013, 20:02,
Główne newsy
#
565 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Leonardo 22
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:04
13 stycznia 2013, 22:12
Jednak jest Robinho ! A miał nie grać. Sytuacja zmusza Maxa do ostateczności.. Oby nie było jak z Ambro
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 22:12
Robinho nas uratuje!
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-23
13 stycznia 2013, 22:12
Robinho za Faraona słusznie , El Shaarawy widać nie był dziś sobą , pewnie odczuwa jeszcze mecz z Juve.
0
TurekPL
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-11-25
13 stycznia 2013, 22:11
To cud jest zmiana !!!!!
0
ross9514
ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2023-11-05
13 stycznia 2013, 22:11
Nie rozumiem dlaczego z nich tak się śmiejecie. Po prostu ćwiczyli strzały w trybuny w przypadku powtórki sytuacji z rasizmem.
0
patoo_07
ostatnio aktywny: Wczoraj, 21:36
13 stycznia 2013, 22:11
Robson :)
0
zzzet
13 stycznia 2013, 22:11
(mysli faraona) : dobra sam przejde 6 zawodników i zostane bohaterem :D
0
rafal996
ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11
13 stycznia 2013, 22:11
Bedzie cud jesli tego nie przegramy, tragiczny mecz. Moze Robson cos poradzi...
0
Pato7
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-03-09
13 stycznia 2013, 22:11
El beznadzieja dzisiaj, a te różne to już mistrzostwo świata :/
0
Pudziu
13 stycznia 2013, 22:11
Robson obudź ten zespół!
0
Kuszu
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:24
13 stycznia 2013, 22:11
Binho za szarego
0
Bojan
13 stycznia 2013, 22:11
Wracajac do tej sytuacji, to Bojan musial by miec szczescie zeby to wcisnać, a Szary to mial pusta bramke...
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 22:11
Robinho za Faraona
0
alexandre1899
13 stycznia 2013, 22:10
Robinho!!!!!!
0
Pudziu
13 stycznia 2013, 22:10
Co oni garują w tym Milanello?! Też to chcę..
0
MoveOn
13 stycznia 2013, 22:10
Robson by się przydał...
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:04
13 stycznia 2013, 22:10
Faraon sam na całą obrone idzie .. co to ma być ;/
0
Gol.
13 stycznia 2013, 22:10
stary_boss - No na stadionie Arsenalu mają podobny ;)
0
Pudziu
13 stycznia 2013, 22:09
JEZU!! Mamy może jakąś zmianę drużynową jedną w sezonie? Przydałaby się teraz ;/
0
Zuper
13 stycznia 2013, 22:09
co mexes dal!
0
stary_boss
ostatnio aktywny: Wczoraj, 17:30
13 stycznia 2013, 22:08
ale trzeba przyznać że doping Sampy niezły taka jak w Anglii
0
Gol.
13 stycznia 2013, 22:08
Mexes to kolejny zawodnik który ma taką petardę w nodze że woli jej nie używać żeby nie pozabijać zawodników Dorii
0
Eravier
ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-10-15
13 stycznia 2013, 22:08
Flamini wannabemessi
0
ACGreiff
13 stycznia 2013, 22:08
Taiwo, Mesbah na boisko :D ! drewno power
0
milan2002
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:37
13 stycznia 2013, 22:08
No to się nazywa szczęście...
0
TurekPL
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-11-25
13 stycznia 2013, 22:08
Ludzie co to bylo !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pato7
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-03-09
13 stycznia 2013, 22:08
Mexes naćpał się ? Co On wyprawia !!!??
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 22:08
Mecz błędów, to popełni największy - przegra
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:04
13 stycznia 2013, 22:08
MEXES !!!
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 16:29
13 stycznia 2013, 22:08
Co za padaka
0
Predator
13 stycznia 2013, 22:08
WOW
0
MoveOn
13 stycznia 2013, 22:08
Kto tak podał?!
0
MACIEK1899
ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-10-08
13 stycznia 2013, 22:08
nasz linia obrony jest pierwszą linią ataku Sampy.
0
WicioACM
13 stycznia 2013, 22:08
JAK on to obronił?????
0
Bojan
13 stycznia 2013, 22:07
wyglada jakby bojan podawał.
0
Kuszu
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:24
13 stycznia 2013, 22:07
Ufff...
0
Pudziu
13 stycznia 2013, 22:07
Co się dzieje? Co ja oglądam?
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-23
13 stycznia 2013, 22:07
Mexes robi sobie jaja ?
0
stary_boss
ostatnio aktywny: Wczoraj, 17:30
13 stycznia 2013, 22:07
ale fuks Mexes mistrzowskie podanie
0
patoo_07
ostatnio aktywny: Wczoraj, 21:36
13 stycznia 2013, 22:07
Ale fart
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 22:07
Ufff, ale setka :D
0
kamilus
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:29
13 stycznia 2013, 22:07
Haha, Mexes moj bohater!!!
0
gimlord123
13 stycznia 2013, 22:07
UFFFFF
0
Predator
13 stycznia 2013, 22:06
Eee co?
0
MoveOn
13 stycznia 2013, 22:06
Jak to nie weszło?!
0
skibol235
13 stycznia 2013, 22:06
Jak to nie wpadło?!
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:04
13 stycznia 2013, 22:06
Aaaaaaa Niang swietnie !!!
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
13 stycznia 2013, 22:06
Prawie ;)
0
Taboret
13 stycznia 2013, 22:06
Ale kumulacja szczęścia! :O
0
Kuszu
ostatnio aktywny: Wczoraj, 19:24
13 stycznia 2013, 22:06
Jak to nie wpadło !!! Niang ładne wejście i wrzutka.
0
|<
<
3
4
5
6
7
>
>>
>|
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin