Panowie z ta krytyką Bonery bym sie wstrzymal. Wczoraj wieczorem ogladalem na Rai obszerne skróty z tego spotkania, analizy i była dokładnie opisana rowniez ta sytuacja po ktorej stracilismy bramke i fakt, Bonera przegral glowkowy pojedynek z Di Natale, ale w duzej mierze stracilismy bramke dlatego, bo z lewej strony zabraklo Constanta, a tam wlasnie bylo dwoch graczy Udine ktorzy po głowce Di Natale podązyli za tą piłką. Poza tym Zapata tez nie do konca popisał sie w tej sytuacji, zachował sie zbyt biernie. Tak wiec, nie tylko Bonera zawinił, ale wiekszość naszych obrońcow.
Fajnie wczoraj po meczu Allegri opisał obrońców - Constant gra bardzo dobrze, Abate to wielki gracz, Zapata ma zadatki by być jednym z najlepszych stoperów ligi. I ani słowa o Bonerze. -_-
Widać sam zauważył, jaką formę obecnie prezentuje Daniele. Stawiam garść złotówek kontra garść orzechów, że w następnym meczu Włocha nie zobaczymy. Jeśli Mexes będzie niedostępny, prędzej na środku zagra DS (nie mówiąc o Yepesie) niż Bonera.