W poprzednim meczu mieliśmy przewagę i świetny gol Monto, niestety nie uznany... Dzisiaj strzel i może sędzia nie dopatrzy się jakiejś wyimaginowanej nieprawidlowości ;)
Montolivo w takiej formie może jednym podaniem odmienić losy derbów, Inter takiego zawodnika nie ma i tutaj można upatrywać naszej szansy oraz przewagi w tej strefie boiska. Szary, Mario, Montolivo, Mexes i Boateng jeśli zagrają tak jak choćby z Barceloną to powinno być dobrze.
0
Kaziu92ostatnio aktywny: Więcej niż 11 miesięcy temu, 2024-06-04
24 lutego 2013, 01:42
Oby się udało, bo ile możemy przegrywać z Interem :( Mają troszkę patent na nas i będzie bardzo trudno, ale u nas forma cały czas rośnie i to mnie cieszy najbardziej/ 3;2 dla naszych :)
Montolivo w ostatnim meczu dał po prostu koncert. Sam skasował całą pomoc Barcy, dzielił i rządził, fenomenalne spotkanie, podobnie jak pod koniec ubiegłego roku z Juventusem. Jeśli jutro nie zagra Ambrosini, Riccardo moim zdaniem powinien dostać opaskę kapitańską.
Blady
Dałbym ci lajka jeżeli taka opcja na tej stronie by tylko istniała :D Guarin to świetny pomocnik, typowy box-to-box, skuteczny zarówno w ataku jak i obronie.We Włoszech jedynie Marchisio prezentuje ten sam poziom.