ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.51%
Nie
73.49%
166 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
klucha, Carlito, robert703, milosz992, Dusiek, sodik, lyndonmilan, Gattuso28, patoo_07, robert66, Gianni Rivera, Gattuso888, Kuszu, Diavo, Adi.Milan, Redakcja, Misialek, Fushnikov, marcinomilano, irus6663, landik, Matim, savicevic88, bawolejaja, CoCa, Misiak, Michał92, Posmak, Unloco, Cadi4343, boguc69, Zdziebol, Oskyy, ACMilansince1994, Rafał0209, serginho83, roox, Trebbiano Rubicone , Jaca23, Squall, DragonAC, RaveL, Giovanni Parafango, Feo385, GWIDON1979, mw121, MariuszO, Andy89, blaskjell, Inzaghi7425, Rossonero., RayLuka, Tzeentch3, cukiel21, King Maldini, orzel1899, DanielK_ACM, sarnacm, mechanik_kwantowy, MiKuu
Gości online:
60
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
TYLKO REMIS W MIŃSKU! BATE - MILAN 1:1 (0:1)!
1 listopada 2011, 17:24, House
Główne newsy
#
776 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
1 listopada 2011, 18:25
Teraz spokój, prowadzimy i to jest najważniejsze :)
0
ACeMiL
1 listopada 2011, 18:25
Jak Abbiati bedzie wybijał piątke , zauwazcie po prawej stronie kibiców MilanClub Polonia :)
0
Blady19921002
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21
1 listopada 2011, 18:24
Ulga:)
0
ACstach
ostatnio aktywny: 5 godzin temu
1 listopada 2011, 18:24
Wiedziałem, nie ma mowy o spalonym.... Silva prawidłowa pozycja
0
KAZUYAH
1 listopada 2011, 18:24
NIE BYŁO SPALONEGO !!!!!!!!!!!
0
gimlord123
1 listopada 2011, 18:24
Ofsajd :/ A byłoby dokładnie tak samo jak przy golu :D Cieszę się, że strzeliliśmy tego gola, bo BATE jest groźne przy kontrach, no i jeszcze są na swoim terenie.
0
MisiekACM
1 listopada 2011, 18:23
No nie wiem czy był spalony , widzieliście coś lepiej ode mnie czy tylko ja miałem takie przeczucie?
0
filipdiablo
1 listopada 2011, 18:23
Teraz Abiatek się popisał....!
0
patoo_07
1 listopada 2011, 18:23
I tym akcentem moja transmisja się skończyła :D
0
filipdiablo
1 listopada 2011, 18:23
Pięknie dobry pressing Zlatana i świetny Majself Pass:D
0
Cleaver
ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2023-04-06
1 listopada 2011, 18:23
Ibracadabra !
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
1 listopada 2011, 18:23
Robinho znakomicie podał do siebie, a potem do Ibry :D
0
FX
ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-06-11
1 listopada 2011, 18:23
Super Ibra. Jednak opłaca się walczyć o piłkę. uff, było groźnie..
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
1 listopada 2011, 18:23
Zawsze to samo zawsze strzelamy a potem mamy pod swoją bramką piekło ...
0
MisiekACM
1 listopada 2011, 18:23
Abbiati ale wybronił
0
ACstach
ostatnio aktywny: 5 godzin temu
1 listopada 2011, 18:23
Abbiatti wraca do siebie! piękna parada
0
KAZUYAH
1 listopada 2011, 18:23
Abbiati!!!!!!!!
0
7Pato
1 listopada 2011, 18:23
Cassano jednak gra ! :D haha xd
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: godzinę temu
1 listopada 2011, 18:22
Ale oborna tamtych sie nie posisala przy golu Zlatana heh :D
0
Xahir
1 listopada 2011, 18:22
ulala ; D Brawo ibra!
0
rafimilan
1 listopada 2011, 18:22
Pięknie Abbiati ! :)
0
KorekACM
1 listopada 2011, 18:22
gol ale ulga
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
1 listopada 2011, 18:22
Boateng ma koszulke Cassano :D
0
Vite
1 listopada 2011, 18:22
Ale mają dziurawą obroną
0
Eravier
ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-10-15
1 listopada 2011, 18:22
IBRA GENIUSZ !
0
mistrzMALDINI
ostatnio aktywny: godzinę temu
1 listopada 2011, 18:22
Brawo! Ibra wraca do formy!
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: godzinę temu
1 listopada 2011, 18:21
PIĘKNY GOOOOOOOOOOOLO!!! :D:D:D
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
1 listopada 2011, 18:21
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
beenkoowski
1 listopada 2011, 18:21
Zlatannnnnnnnnnnnnnnnnnn :P
0
sebio011acm
1 listopada 2011, 18:21
IBRAA!!!
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
1 listopada 2011, 18:21
IBRA GOOL :D
0
KAZUYAH
1 listopada 2011, 18:21
ZLATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
0
gimlord123
1 listopada 2011, 18:21
3 GOLE W 3 MECZACH IBRY :D
0
rafimilan
1 listopada 2011, 18:21
Yeaaahhh ! Ibra ! :D 0:1 ;p
0
MisiekACM
1 listopada 2011, 18:21
GOOOOOL IBRA !
0
ACstach
ostatnio aktywny: 5 godzin temu
1 listopada 2011, 18:21
Juz sie przyzwyczaiłem, że gdy Robinho ma piłke i czasem strzela to należy spuścić wzrok i sięgnąć po piwo... lepiej sie na tym wyjdzie hehe
0
gimlord123
1 listopada 2011, 18:21
GOOOOOOOOOOOOOOL TAK GRAMY!!
0
stary_boss
ostatnio aktywny: Wczoraj, 17:10
1 listopada 2011, 18:21
0:1 IBRAAAAA
0
Grzesiek1369
1 listopada 2011, 18:21
GOOOOOOOOOOOOOL
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
1 listopada 2011, 18:21
gooooool ibra
0
patoo_07
1 listopada 2011, 18:20
IBRAAAAAAAAAA !
0
kamilus
ostatnio aktywny: godzinę temu
1 listopada 2011, 18:20
Ibra!!!!!!!!!!!
0
MisiekACM
1 listopada 2011, 18:20
Powoli odzyskujemy przewagę
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
1 listopada 2011, 18:19
Boże Robinho...
0
stary_boss
ostatnio aktywny: Wczoraj, 17:10
1 listopada 2011, 18:19
0:0
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: godzinę temu
1 listopada 2011, 18:19
Zlatanowi dzisiaj dobrze siedzi na nodze :D
0
rafimilan
1 listopada 2011, 18:19
Co to było Robinho ? dośrodkowanie czy strzał ? :D
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
1 listopada 2011, 18:19
Zlatan strzela niczym armata!
0
HerDeveloper
1 listopada 2011, 18:19
Robinho- piłka marzenie ... gdybym ja tak uderzał ...
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
1 listopada 2011, 18:19
Robinho, ale dziad powinien lepiej to wykorzystać!
0
|<
<<
<
11
12
13
14
15
>
>|
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin