ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
25.83%
Nie
74.17%
151 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
primo2p, Voltrex, biedrus, lyndonmilan, Gol, TimoN, Materazzone, deshaun, kamilus, mariokopi, krisss811, Redakcja, Misialek, Kuczi1899, Matim, grocho, Fifa2121, Trzesuaf, imperator5000, Zbanowanyx3, mateuszchwalisz, Gzikuu, Unloco, Huczaj, kasoli, homer44, glizder, ogarnijse, Kaka821 , brinkorr, MrCostacurta, Yrsa, Krzysztof, kasperczan, Alessio_re6, DragonAC, Daman, GrandePaoloM3, Margiorno, Giovanni Parafango, GWIDON1979, Cykfuch, Ndrew, palonettoACM, kuna1993, Rossonero., KiM, marcinfl82, Maldini1985, Unkas, sarnacm, mechanik_kwantowy, Trefniś, RnteAebic, KacperS
Gości online:
55
Zarejestrowanych użytkowników:
20078
Ostatnio zarejestrowany:
WujoLoma
_ X _
TYLKO REMIS NA SAN SIRO: MILAN - NAPOLI 1-1
14 kwietnia 2013, 19:57, Gabs92
Główne newsy
#
462 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:17
JA.........................
0
14 kwietnia 2013, 22:16
Farona dawac!
0
kaquito
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-20
14 kwietnia 2013, 22:17
Druga polowa w naszym wykoananiu to jakiś dramat :-(
0
FORZA MILAN 99
ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-11
14 kwietnia 2013, 22:16
SZARY!!!
0
Kaineq
ostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2026-06-02
14 kwietnia 2013, 22:16
Robinho nie potrafi pilki przyjac wolalbym juz kulejacego Pato na boisku nie ma roznicy...
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:16
Co to ma byc do jasnej ciasnej
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 22:16
Wejdzie Szary.
0
14 kwietnia 2013, 22:16
Trzbe uważać na kontry bo Napoli ma teraz niesamowita szybkosc w osobach Zunigi Armero Inisnge i Cavaniego
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:15
Chyba aż wyparłem te slowa ze swojej świadomości ;O
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 22:15
Allegri bez zmian jak Smuda ;)
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 22:15
Hahaha Komentarze którze cały czas mówią że Robinho jest słaby, dowalili że Niang dobrze się wprowadził :D
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 22:15
Czy komentator powiedział, że Niang dobrze wprowadził się w ten mecz? :O
0
14 kwietnia 2013, 22:14
Insigne ma wszystko ostatnie podanie dryblik szybkosc strzal ,troche traci przez wzrost ale to świetny zawodnik
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:14
Wrzutki cudo
0
Akf4o7
14 kwietnia 2013, 22:14
Niang czemu nie skakał?!
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 22:14
niang swietnie
0
kaquito
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-20
14 kwietnia 2013, 22:13
Qrcze nie zanosi się na 3 pkt. A to w przypadku ewentualnej porażki z Juve w przyszłej kolejce, może nam mocno skomplikować grę w LM w przyszłym sezonie.
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 22:13
Kolejne 10 minut poszło i 0 ataków Milanu.
0
FORZA MILAN 99
ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-11
14 kwietnia 2013, 22:13
Insagne - kiedy oglądałem Verratti skills to zawsze zwalał sety
0
kamilus
14 kwietnia 2013, 22:13
To wtedy za niego mógłby wejść właśnie Niang, co za problem? A przez ten czas Faraon zrobiłby na pewno więcej niż Francuz.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:12
Czy stac nas bylo tylko na 30 minut gry?... Trzeba walczyc.
0
14 kwietnia 2013, 22:12
tylko nie Insigne :/
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
14 kwietnia 2013, 22:11
kamilus Bojana nie ma na ławce ;)
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 22:11
Stracimy punkty na własne życzenie... A kto miał wejść ? widzę często się powtarza ... Nikt, bo nie mamy składu :D
0
kamilus
14 kwietnia 2013, 22:10
Tak, miał wejść Faraon. Za Robsona może wejść Bojan.
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 22:09
Szary in
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 22:09
Mistrzowie dzisiejszych wrzutek: 1. Robinho 2. Montolivo 3. Abate
0
pafcio87
14 kwietnia 2013, 22:08
Niang dzisiaj gra padaczkę.
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
14 kwietnia 2013, 22:08
kamilus A kto miał wejść? Faraon? a jak później zejdzie Robinho to kto za niego?
0
FORZA MILAN 99
ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-11
14 kwietnia 2013, 22:08
Shary in Niang out tak chce
0
Akf4o7
14 kwietnia 2013, 22:08
Juz wole zeby Robinho strzelał...
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:08
Matko kto mu dal strzelac?
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 22:08
masakra jakaś...to jest parodia
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 22:08
Niang...bez komentarza
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 22:07
Niang strzela hahaha
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 22:07
Oby coś wyszło z tej wrzutki...
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 22:07
Wolny na wysokości pola karnego. jest okazja
0
14 kwietnia 2013, 22:06
Niang jest tragiczny dzisiaj
0
kamilus
14 kwietnia 2013, 22:06
Niang gra dzisiaj tragicznie, nie powinien w ogóle wchodzić na boisko :/
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:06
Dzieki Abate
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 22:06
Niang tragedia.... Trzeba go zmienić.
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 22:06
Niang nic NIC NIE GRA
0
Kuszu
ostatnio aktywny: 47 minut temu
14 kwietnia 2013, 22:06
Od Abate nie ma szybszego ; p
0
jacekk553
ostatnio aktywny: Wczoraj, 09:25
14 kwietnia 2013, 22:06
za kopnięcie w głowę nie ma kartki?
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 22:06
Nastepny do wrzutek.. montolivo..
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:05
Zolta powinna byc, Za ucho go zlapal ;p
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 22:05
Mexes druga młodość
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
14 kwietnia 2013, 22:04
Robinho wygwizdany - to o czymś świadczy... panie Allegri...
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 22:04
pieknie rozegrany rzut rozny.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 22:04
wow Robson. Ciągle stabilnie... buahah
0
|<
<
2
3
4
5
6
>
>>
>|
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin