ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
25.83%
Nie
74.17%
151 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
engel, DaRo_7, robert703, juluspro, Rocker, fristajlos, lyndonmilan, dbmat, robert66, Mr. Nobody, misiek007e, Marcos Salinas, Rossoner1996, Paolo Zatonelli, Redakcja, Misialek, siara8888, Piotrek1899, adamos, pjotr, Woolfik92, acmti__, irus6663, jarek2572, Matim, imperator5000, Arcadias, Michał92, Gzikuu, Unloco, Michlan, sharakmilanista, Fullest Jester 2, BlackOut, ogarnijse, boguc69, Kaka821 , ACMilansince1994, MrCostacurta, Corsa, Rossu, mn7, kozik___13, bogiel, pipobytom, roox, rafal0477, kasperczan, satoshi, Janik14, JotaBe , Squall, DragonAC, GrandePaoloM3, mmielczar123, Giovanni Parafango, AlexTheWind, Cykfuch, Ndrew, kaczmar69, Andy89, palonettoACM, KiM, Blockbuster, lukiluk, mrmorganx3, Drozdi, Sebejszczyn, k__f__c, Przemek1899ACM, mechanik_kwantowy, ACjamnik
Gości online:
72
Zarejestrowanych użytkowników:
20078
Ostatnio zarejestrowany:
WujoLoma
_ X _
TYLKO REMIS NA SAN SIRO: MILAN - NAPOLI 1-1
14 kwietnia 2013, 19:57, Gabs92
Główne newsy
#
462 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
patoo_07
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-20
14 kwietnia 2013, 21:17
FLAMINIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
14 kwietnia 2013, 21:17
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 21:17
GOOOOOOOL
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
14 kwietnia 2013, 21:17
FLAMINI!!!!!!!!!!!!!!!
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 21:17
gooooooooooooooooooooooooooooooooooool
0
Kuszu
ostatnio aktywny: 45 minut temu
14 kwietnia 2013, 21:17
FLAMINI HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
0
kamilus
ostatnio aktywny: godzinę temu
14 kwietnia 2013, 21:17
Flattuso!!!!!
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 21:17
Flamini !!
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 21:16
Monto...
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 21:16
Uu, ale błąd Monto..
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 21:16
Flamini Rocket Fuel X2
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 21:15
Dzisiaj to my nie oszczędzamy przeciwników.
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 21:14
Nie ma co gadać nad rozlanym mlekiem panowie ;) Nie podyktował karnego i kropka :) obrona u nas ładnie gra, ale nie ma kim atakować...
0
WicioACM
14 kwietnia 2013, 21:14
Wróciłem, jak mecz, dzieje się coś. bo nie mogłem oglądać od początku.
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 21:12
@Gol. A niby dlaczego? Zostal trafiony w reke, ktora nawet nie byla przy ciele. Karny ewidentny.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 21:11
Kontrowersyjna sytuacja z tym Flaminim, no ale może jednak karny... Mexes dzisiaj po profesorsku. oby do końca.
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
14 kwietnia 2013, 21:10
Brawo Mexes! dzisiaj chłopak jest bezbłędny
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 21:10
Mexes błąd, ale b. dobrze się zrehabilitował :)
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 21:10
Flamini Rocket Fuel
0
Kaineq
ostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2026-06-02
14 kwietnia 2013, 21:09
Flamini... Ajjj, prawie sam na sam. Skarb w linii pomocy ;)
0
Imladris
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-10-25
14 kwietnia 2013, 21:09
Flamini naucz się co to cross....
0
Kuszu
ostatnio aktywny: 45 minut temu
14 kwietnia 2013, 21:09
Flamini -_-
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 21:09
Flamini haha wrzuta jak Salamon
0
Kaineq
ostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2026-06-02
14 kwietnia 2013, 21:08
To był karny, czemu nie używamy powtórek podczas meczu... przynajmniej w sytuacjach kiedy akcja się zatrzymuje...
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 21:08
Nie ma co się podniecać Robinho, bo nadal nie ma formy...
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 21:07
Nie było karnego moim zdaniem....
0
Majcin
14 kwietnia 2013, 21:07
@Gol. Sedzia za Napoli, a karnego za reke Flaminiego nie gwizdnal ;p
0
kamilus
ostatnio aktywny: godzinę temu
14 kwietnia 2013, 21:07
Tydzień temu nam zabrali, dziś oddali :/
0
Kacapa7
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15
14 kwietnia 2013, 21:07
Flamini ręką blokował, trochę kontrowersyjna sytuacja.
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
14 kwietnia 2013, 21:07
Chyba powinien być karny dla Napoli...
0
Gol.
14 kwietnia 2013, 21:06
Arbiter jest za Napoli i to widać. Robinho gra dużo lepiej od El Shaarawego, dobra decyzja trenera.
0
14 kwietnia 2013, 21:05
Consant świetnei znowu
0
kamilus
ostatnio aktywny: godzinę temu
14 kwietnia 2013, 21:05
Constant nie zapomniał jak się gra w piłkę -_-
0
kaquito
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-20
14 kwietnia 2013, 21:03
Gramy w 10, bo Robson kompletnie nie przydatny.
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 21:02
nie mamy ataku, gdyby nie to, prowadzilibyśmy już :)
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 21:02
Strzelmy coś, bo sił nie starczy na tak ostrą walkę przez cały mecz.
0
14 kwietnia 2013, 21:01
Constant ładny odbiór
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 21:01
Constant świetnie
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 20:59
Dobrze, że zepsuli. Niepotrzebnie teraz Muntari strzelal.
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 20:58
Uff.. Było gorąco.
0
14 kwietnia 2013, 20:57
Zapata szkoda mógł to lepiej uderzyć
0
kamilus
ostatnio aktywny: godzinę temu
14 kwietnia 2013, 20:56
Dawno tak dobrego rożnego nie mieliśmy, szkoda że Zapata nie trafił w światło bramki...
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 20:56
Ajj Zapata
0
ACGreiff
14 kwietnia 2013, 20:56
Jakby był Balo i Szary to teraz byśmy mieli przewagę, a tak Pazzo sam
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 20:56
Na razie bardzo dobrze to wygląda.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Wczoraj, 12:36
14 kwietnia 2013, 20:55
dwoch zawodnikow przy bramkarzu. Niezly pressing ;)
0
gimlord123
14 kwietnia 2013, 20:54
Mexes na skrzydle? :O
0
FORZA MILAN 99
ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-11
14 kwietnia 2013, 20:54
Sulley ależ kreatywne zagranie do Mexesa
0
milan2002
ostatnio aktywny: 59 minut temu
14 kwietnia 2013, 20:53
kurde!
0
FORZA MILAN 99
ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-11
14 kwietnia 2013, 20:53
przydał by się Balo
0
|<
<<
<
6
7
8
9
10
>
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin