Boateng ani nie potrafi dobrze rozgrywać ani bronić ....
W tym sezonie słabo i to bardzo ...miał może jakieś tam przebłyski ale to za mało żeby grał u nas w pierwszej 11 :)
Bardzo go lubię itp ale jeśli ktoś wyłoży za niego odpowiednią kasę 15+ to można go pożegnać i kupić kogoś kto będzie pasował do naszej drużyny i będzie nam dawał więcej niż Kevin :)
Właśnie - to tylko gwiazda...ma 26 lat, za 2,3 lata jego cena spadnie o kilka mln i będziemy żałowali, że go nie sprzedaliśmy...Mało wartościowy dla Milanu
Sam nie wiem. nie jestem za sprzedawaniem gwiazd, a Boateng gwiazdą jest, wykreował się w mediach i na boisku przez pierwsze 2 lata gry u nas .. Ten sezon miał słaby i Allegri zaproponował ustawienie do Prince'a nie pasujące .. 15 mln ? niby dużo, ale poważnie bym rozważył wszystkie za i przeciw przed podjęciem decyzji.
Czy ja wiem, Kevin jest przydatnym zawodnikiem. Ten sezon niezbyt mu wyszedł ale to nie powód aby się go pozbywać. Ja bym go jeszcze zostawił. To bardzo medialna osoba więc klub raczej na nim nie traci finansowo.