Pozyskanie Ljajica to moje marzenie tego lata, młody, zdolny, w formie, tamten sezon miał bardzo dobry, u nas mógłby się jeszcze rozwinąć i dodatkowo może grać na kilku pozycjach. Pozbyć się Boatengga i te pieniądze przeznaczyć na niego !!!
Candreva coraz bliżej odejścia z Lazio, już Napoli szykuje ofertę ponoć...
0
pazioniostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26
3 lipca 2013, 14:09
Mam nadziej ,że przyjdzie do nas.
0
3 lipca 2013, 13:56
Jesli do nas trafi bede zachwycony tylko czy to realny? Viola bedzie chciała sprzedać go za granice Atletico ,City podobno o niego pytały ,a klub z Madrytu nawet rozmawiał z jego agentem. Można spróbować zapłacić pieniadze z Robinho i dołożyć Nocerino ale czy ktos z Mediolanu na to wpadnie :D