Wydaje mi się, że przedłuży o rok. W przeciwnym wypadku może spędzić sezon na trybunach. W sumie ten zawodnik miał dobrą tylko rundę wiosenną, ale on ma potencjał , więc warto w niego zainwestować.
mistrzMALDINIostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26
12 lipca 2013, 23:24
Kupiliśmy przecież Zapate, połowę kartę Constanta, Saponarę, Verghare no to czego jeszcze chcecie?,,,, A tak na serio no to mówi się trudno. Klub się sam utrzymuje i idzie mu w miarę więc musimy się zadowolić tymi transferami jakie mamy.