Spokojnie z tą siłą Neapolu, bo jak Beniek uprze się na grę z czwórką z tyłu to boki obrony w postaci Maggio, Armero w defensywie będą wołać o pomstę do nieba, w ofensywie nieźli, ale w destrukcji to oni bogami nie są, zwłaszcza Armero
0
gorylmagilaostatnio aktywny: 4 lat temu, 2021-04-15
Na dziś dzień , Napoli chcą niektórzy czy nie, ma lepsza drużynę niż Milan . Transfery po sprzedaży Cavaniego zrobią napewno lepsze niż Milan . Kolego niżej , chyba widać Milan znasz z Tv i internetu , we Włoszech tez nie byłeś raczej, skoro twierdzisz ze Milan ma lepszych fanów, Milan jest od lat na topie , tylko dlatego . Fanatycy to są w Neapolu, a o ekipie pozasportowych wrażeń , to Napoli wciąga Milan o kilka długości, tyle o kibicach .
0
Blady19921002ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2024-08-18
@Oxidosis
Jestes denerwujacy, bez przerwy narzekasz, jak na polaczka przystalo. Idz kibicowac Napoli poki nie stana sie super klubem, wtedy osiagniesz cos dla Ciebie zapewne waznego. Milan ma gorszy okres i trudno, ale jestesmy od nich lepsi i zawsze bylismy. I co wiecej, mamy lepszych kibicow.
Napoli bardziej przyszłościowym klubem? Chyba nie. Jakoś nie wierzę w wielkość i potencjał tego klubu. Po prostu przeżywają niezły okres, mają kasę za zawodników, których udało im się wypromować i sprzedać. Za długo to nie potrwa.
0
Oxidosisostatnio aktywny: Dwa tygodnie temu, 2025-04-27
16 lipca 2013, 15:42
Został w lepszym oraz bardziej przyszłościowym klubie, więc trudno się dziwić.