73 754 – dokładnie tylu kibiców oglądało w niedzielę zwycięstwo Milanu nad aktualnym mistrzem Włoch. Rossoneri pokonali drużynę Napoli 2:1 po bramkach Alexisa Saelemaekersa (3') oraz Christiana Pulisica (31').
El93ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2018-03-19
18 lipca 2013, 00:12
i własnie takich obrońców jak Stam powinnismy miec w milanie. Do niego napastniek przeciwnej druzyny nawet sie nie zblizał bo się go bał za samą posturę pamiętam 2005 rok finał z liverpoolem jak komentator mowił ze cisse mimo dobrych warunków fizycznych nawet nie probuje wejsc w pojedynek ze stamem :D
@patryk555
Nesta kosztował sporo, bo Lazio bankrutowało, a kolejjka chętnych na Nestę była spora ^ Berlu wtedy jednak zainterweniował
Stam, Cafu, Pancaro, Favalli trafiali do Milanu za darmo, nit nie wydał po 20 mln na nich ^
0
Blady19921002ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2025-09-21
obrona Cafu - Stam - Nesta - Maldini to bylo cos:)
W mojej pamieci zostanie jego zagranie na Camp Nou do Kaki w polfinale LM w 2006. Pierwszy mecz przegralismy na SS 0:1, Kaka dzieki fenomenalnemu podaniu Stama mial szanse na odwrocenie wyniku, ale niestety nie udalo sie i to Barca zagrala w finale.