ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.67%
Nie
73.33%
165 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
engel, pirus9, Bandon, lyndonmilan, najsu, ponczek, dbmat, patoo_07, kamilus, Diavo, Misialek, siara8888, Victor Van Dort, Woolfik92, Matim, grocho, savicevic88, marcinmaly82, Dohtor, Unloco, bastii, homer44, adrian1992, Von Strauss, BlackOut, ogarnijse, Kaka821 , Oskyy, Yrsa, kozik___13, MishaA, JayJaco, pipobytom, Jaca23, Alessio_re6, satoshi, Squall, suseljestem, mmielczar123, Giovanni Parafango, nrt2, JACHU_ACM1899, Mellion, PytlaLDW, Pepik, gringo100, mrmorganx3, Tzeentch3, Drozdi, ACMichał83, oikonip, Zoro_9, mechanik_kwantowy, Trefniś, Rossosince1996, RnteAebic, MiKuu, KacperS, Wentyl710
Gości online:
59
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
Tanti Auguri Abate!
12 listopada 2011, 15:07, House
Aktualności
#
23 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
micharol
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-13
13 listopada 2011, 23:58
100 lat. Duzo wniosl do gry. Niezastapiony na swojej pozycji
0
what_a Joke!
13 listopada 2011, 23:13
nie ma lepszego prawego obrońcy we Włoszech. Forza Ignacio! P S ...tempić oszustów!!!!!!!!!!
0
adafka
13 listopada 2011, 16:35
Jestem oszustem co chce wyłudzić od was pieniądze
0
soleogrv
13 listopada 2011, 00:25
Jubilatowi! Solenizant obchodzi imieniny. 100 lat dla chlopaka
0
milanek22
12 listopada 2011, 21:59
Najlepszego Abate
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
12 listopada 2011, 21:41
Wszystkiego najlepszego! :)
0
milan2002
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
12 listopada 2011, 21:37
Sto lat:)!
0
gimlord123
12 listopada 2011, 19:33
100 lat Abate. Jeden z najbardziej lubianych przeze mnie piłkarzy w obecnym Milanie.
0
AndreaP21
12 listopada 2011, 19:27
Jak ten czas szybko biegnie.Szczerze to myślałem, że Abate ma tak z 20 - 22 lata, a tu już 25.:P:P:P
0
Cleaver
ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2023-04-06
12 listopada 2011, 19:15
Wszystkiego najlepszego !
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
12 listopada 2011, 18:55
Wszystkiego najlepszego Abate! Samych sukcesów w klubie oraz w reprezentacji! :)
0
Miguś
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-11-16
12 listopada 2011, 17:53
Najlepszego Ignazio!
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
12 listopada 2011, 17:37
Najlepszego, obyś wykreował się na jednego z najlepszych prawych obrońców w Europie! ;)
0
patriota666
12 listopada 2011, 17:26
Dla mnie największa niespodzianka ostatnich lat. Ściągniety jako zapchaj dziura do ataku a dzięki swojej ciężkiej pracy wyrósł na jednego z najlepszych obrońców lidze. Wielkie Brawa i 100 lat.
0
rafimilan
12 listopada 2011, 16:32
Najlepszego! Pierwszego składu w reprezentacji ;p
0
KAZUYAH
12 listopada 2011, 16:22
100 lat, przed chwilą mi o tym Szpakowski w fifie powiedział :D
0
woolfik
12 listopada 2011, 16:22
Wczoraj ładny prezent dostał.
0
mistrzMALDINI
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-22
12 listopada 2011, 16:20
100 lat. Obyś pozostał w kadrze Włoch na długo.
0
MisiekACM
12 listopada 2011, 16:19
Najlepszego :)
0
Prince
12 listopada 2011, 16:06
100 lat i rozwijaj sie jeszcze bardziej i szybciej!
0
szymoninho19
ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:45
12 listopada 2011, 16:01
100 lat Abatę i jak najlepszych występów życzę
0
Blady19921002
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21
12 listopada 2011, 15:46
Najlepszego!
0
AndreaP21
12 listopada 2011, 15:31
Wszystkiego najlepszego.Przede wszystkim dużo zdrowia oraz dużo sukcesów z reprezentacją i Milanem.
0
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin