House Może i nas kosztował dużo sił, ale przebiegliśmy 6-8 km mniej od barsy:)
0
Dawidoo8
16 września 2011, 01:43
Tak jasne, Allegri predzej postawi na Bonere w pomocy, niz da szanse mlodemu utalentowanemu zawodnikowi;) To calcio, tutaj nikt nie mysli o przyszlosci, nie mowiac o stawianiu na mlodych;)
0
Sir_Janosik
15 września 2011, 23:43
Wow to od kiedy on jest zdrowy bo nic nie słyszałem?
15 września 2011, 21:34
a ja bym chciał tak Abbiati Abate-Silva-Nesta-Antonini Aquiliani-MvB-Seedorf Robinho Pato-Cassano
0
Elek95
Elek95
15 września 2011, 21:21
nasz skład na Napoli będzie pewnie wyglądał tak Abbiati Abate-Silva-Nesta-Antonini Gatusso-MvB-Aquiliani Sedoorf Pato-Cassano
0
Kakashi123321
15 września 2011, 20:07
On musi się rozwijać w meczach Serie A, ale niższej rangi.
0
Kukiss
15 września 2011, 20:03
Skoro za takiego zawodnika daliśmy 10m? to warto dać mu szanse w takim właśnie meczu, zobaczyć czy się nie spali na wejściu. Osobiście dałbym mu 30 minut bez względu na wynik.
Bandon
Nie od początku, Nie z Napoli. Za duże ryzyko.
0
15 września 2011, 19:56
W pierwszym Urby, a Faraon go zmieni.
0
KAZUYAH
15 września 2011, 19:34
Nie, zbyt ważny mecz, może pod ostatnie 30 minut jeżeli będziemy pewnie prowadzili.
15 września 2011, 19:27
Jeśli jest zdrowy, to ma szanse zagrać w końcówce przy dobrym wyniku. Ale tylko w taki sposób, pierwszego składu na pewno nie będzie.
0
Grzesiek1369
Oby w końcu zagrał i pokazał się z dobrej strony bo skończy na wypożyczeniach.
0
Cactus
Cactus
15 września 2011, 19:26
Zapewne zagrają Pato i Cassano, a Faraon być może pojawi się na ławce rezerwowych. Na podstawową jedenastkę chyba nie ma co liczyć.
0
dziadek
dziadek
15 września 2011, 19:16
Dawac go ! A w styczniu byl sporowadzil joveticia co wy na to?
15 września 2011, 19:05
Duzo szumu wokol niego a nic nie pokazał tak naprawde chyba czas go sprawdzic. Tylko czy w meczu z Napoli? ja bym nie ryzykował
0
asdad
asdad
15 września 2011, 18:36
to mogłoby być ciekawe zagranie.. pytanie tylko czy sobie poradzo Napoli to dla mnie w tym momencie najpoważniejszy konkurent do mistrzostwa biorą pod uwagę nie poradność interu który wczoraj kopał się w czoło ze słabym trabzonem.
0
MetalMachine
Moderator MetalMachine
15 września 2011, 18:34
Moze zobaczymy, czym nasz talent sie wykaze. Czasem oplaca sie zaryzykowac i wypuscic od pierwszych minut. Wszystko jest w rekach Allegriego, On wie najlepiej w jakiej dyspozycji jest nasz Faraon.
0
lewy96
Też bym chciał go zobaczyć ;)
0
15 września 2011, 18:30
Mógł by wejść chociaż na 20 min zobaczymy jak radzi sobie w meczach na poważnie.
0
DAWID 29
15 września 2011, 18:21
Przydałby się, ale znając życie usiądzie na ławie i albo nasz trener go nie wypuści , a jak już wpuści to na 5 minut.
0
wilku94
wilku94
15 września 2011, 18:10
Chciałbym zobaczyć jego umiejętności z silnym przeciwnikiem :)
0
Elldrigar
15 września 2011, 18:06
W pierwszym składzie na pewno nie wyjdzie, zbyt ważny mecz :)
0
Dominias
15 września 2011, 18:03
Mam przeczucie, że ten chłopak zrobi wielką karierę ;)
0
Kush
15 września 2011, 18:02
Oby tak było z wielką chęcią zobaczę co Stephan potrafi.
0
Fabio
Fabio
Wątpię, żeby Szary dostał szanse debiutu w tak ciężkim meczu. Max boi się eksperymentować z młodymi więc nie oczekuję występu Faraona.. Może ostatnie kilka minut, kto wie
0
-Milano-
15 września 2011, 17:47
Jestem ciekaw na co go stać, ale faktycznie po tym co pokazało wczoraj Napoli, chyba zbyt dużym ryzykiem było by wstawianie go w pierwszym składzie. Napoli jest mocne. Ale na ławce można go posadzić i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie.
0
gimlord123
15 września 2011, 17:45
Sorry za dubel ale zapomniałem napisać, że nie postawiłbym na niego od pierwszej minuty, bo po prostu przeciwnik jest za dobry.
0
gimlord123
15 września 2011, 17:44
Przykro mi to mówić ale jestem na nie jeśli chodzi o występ w pierwszym składzie. Natomiast myślę, że przy dobrym dla nas wyniku np. 1-0 albo 2-0 Faraon może wejść, na ostatnie 20-15 minut.
0
Blady19921002
Niech zagra i pokaże dlaczego gra w Milanie!
0
fugi06
15 września 2011, 17:31
Czas skorzystać z usług Szarawego. Oby dobrze się spisał.
0
Kuszu
Kuszu
15 września 2011, 17:29
Oby zagrał i pokazał się z dobrej strony : ) Bo zapewne jak mu n ie pójdzie ciężko będzie się przebić do 1 składu. Przydałby się zmiennik
House
Widziałem Aquilaniego, widziałem Nocerino, jednak nie widziałem jeszcze jego w akcji. Niewątpliwie ciekawy zawodnik, ale czy warto ryzykować z takim mocnym przeciwnikiem jakim jest Napoli? Jednak i tak Allegri nie będzie miał dużego wyboru. Mecz z Barceloną kosztował nas mnóstwo sił i wielu zawodników, szczególnie tych starszych będzie jeszcze odczuwało zmęczenie.
0
Kacapa7
Kacapa7
15 września 2011, 17:24
Może i Napoli to nie najlepszy rywal na debiut, ale można zaryzykowac i ustawic go za plecami napastników ;)