Boateng zrobił swoje, więc nie ma co szukać podtekstów, to że mówi że Milan juz się dla neigo nie liczy to nic dziwnego. Po 3 sezonach raczej nie zostaje się legenda klubu... Ciekawe co z jego tatuażem :P
Trochę mnie Milan zdziwił tym posunięciem, bo to był chyba najlepszy z pomocników, tak sądziłem. Nie lepiej było się pozbyć takiego drewna jak Nocerino?
Szkoda Prince, zapowiadał się nieźle...
Ale Milan nie może sobie pozwolić na trzymanie u siebie drogich graczy (bo cena 10+ mln to już dużo), którzy raz na 5 meczów zagrają przyzwoicie, a raz na 10 strzelą bramkę - oczywiście jeśli chodzi o atakujących pomocników lub napastników.
Zatem - good bye!
Schake z Bayernem się lekko mówiąc nie lubią. jeden braciszek w Bawarii, drugi w Gelsenkirchen. Ciekawe czy ten klimat obu kubów jakoś na nich wpłynie^^:D
Jak na tak ofensywnego pomocnika, czasami nawet napastnika, to oszałamiający wynik^^
W 100 meczach 17 goli ? Hm, statystyki jak dobry boczny obrońca nawet :D Za mało się starał i sam sobie podciął gałąź na której siedział. Ponoć już na konferencji w Schalke dzisiaj gadał, że jego ulubiony klub to ten z Gelsenkirchen i wcześniej nie było takiego czy coś w tym stylu. Nie lubiłem go nigdy, a teraz to w ogóle - selavi.
0
adi_avantiostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2025-04-05
31 sierpnia 2013, 00:06
Klasowe pożegnanie.
Dzięki Prince za Ligę Mistrzów.
primo2p
Ja stwierdzam fakty. Milan jako klub z pewnością przeciętny nie jest, ale powiedzmy sobie szczerze, jeśli Prince to przeciętność to jak mam nazwać większość naszych piłkarzy? Jesteśmy drużyną złożoną ze zwykłych rzemieślników, jednak mamy kilku zawodników którzy potrafią zrobić różnicę (Balotelli), to właśnie odróżnia nas od Schalke. Niestety robiąc takie transfery jak my tylko zmierzamy ku coraz większej przeciętności. Wierzyłem w ten cały projekt, słabiej lub mocniej, ale wierzyłem,, do dzisiaj oczywiście.
pACMan, Fristajlo
każdy klub ma czasami lata słabsze, ironicznym pisaniem staracie się wyraziź Wasze niezadowolenie z wyników z ostatnich lat. Weźcie poda uwagę, iż Milan nawet w ostatnich latach, jeżeli grał w LM, to zawsze z grupy wychodził, a np. ManU nie. Bayern w 2009 roku, bodajże marzec, dostał z Barceloną 4:0 na CN, a w ubiegłym roku to Oni wygrali 4:0 z Barsą u siebie. Można w dwa/trzy lata odmienić zespół. Odmładzamy skład, ale także i nieco starsi gracze muszą czasami przyjść, jak Matri. Też uważam, że trochę za drogi jak na naszego rezerwowego jest Włoch, ale to także i konkurencja dla Balotelliego, będzie musiał się więcej przykładać, na pewno mu to na dobre wyjdzie;)
Nie uważam Milan za przeciętniaków. Schalke, na pewno jest od nas słabsze i wg. mnie to przeciętniak jest. Myślę, żę byśmy z nimi wygrali, jeżeli mielibyśmy okazję;P
mam nadzieje ze jutro Boateng zagra w Schalke-ciekaw jestem na jakiej pozycji zagra. numer 9 dla pomocnika to raczej niespotykane, chyba ze teraz bedzie sie poczuwał jako typowy juz napastnik :D
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 18;30
Zrobilo mi sie troszeczke smutno, ale mam nadzieje, ze dobrze rozporzadzimy pieniadze za niego. Ode mnie wielkie dzieki Prince za tych pare magicznych chwil glownie w LM. Trzym sie dobrze wojowniku ! ;D
P.S sorry za bledy, jestem w pracy i jeszcze dobrze fona nie ogarnelem.
0
30 sierpnia 2013, 20:49
ACstach
Racja kompletnie zapomniałem o Pazzo :)
0
ziaroostatnio aktywny: Więcej niż 3 miesięcy temu, 2025-02-21
30 sierpnia 2013, 20:45
Coby nie powiedzieć to pięknie się pożegnał z Milanem i San Siro (na boisku rzecz jasna).
Wielkie dzięki za 3 sezony i powodzenia!!!!
Ostatnio nabierał formy, ale nie wiadomo, na ile by ją zdobył, bo na miarę gwiazdy w Milanie grał tylko jeden sezon, później przeciętnie. W Milanie nie ma miejsca na przeciętność.
Niektórzy pisali, że jak nabierze formy jak Huntelaar to będziemy żałować. Ale Panowie, dla Klaasa Schalke to inne możliwości niż Milan. W Realu, jak i u nas się nie sprawdził - za wysokie progi.
Nie uważam, że liga niemiecka jest mocniejsza od Włoskiej. Po prostu mają teraz mocny Bayern oraz Borussię. Bayer i Schalke to średniaki europejskie.
Schalke to akurat dobre miejsce dla princa - średniak z zawodnikiem średniej klasy. Widać też było, że Prince lubi być wychwalany, ostatnio w Milanie nie był, więc sobie z tym nie radził. Nie radził sobie po prostu z krytyką. Negatywnie także odbieram te Jego obecne słowa w stronę Włoskiej Ligi oraz Milanu. Nie bez echa pozostaje także brak pożegnania się z kolegami z drużyny (telefonicznie to nie to samo).
Tak czy inaczej, dzięki Prince za wszystko i powodzenia w Bundeslidze!
0
30 sierpnia 2013, 20:12
Prince jest autorem ostatniego hattricka w rozgrywach o stawke dla Milanu?