Di Matteo powinien przyjść, a nie Mangia, z całym szacunkiem dla niego, ale w takim okresie w jakim się znajduje Milan jest potrzebny trener, który zapewni odbudowe, a Di Matteo przejął Chelsea właśnie w połowie sezonu i wygrał lige mistrzów.
0
pazioniostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-26
4 listopada 2013, 15:47
...Milan przechodzi trudny okres. Jednakże uważam, że mają co potrzeba, aby wyjść z tej trudnej sytuacji.... ZGADZAM SIĘ W 100%
0
gorylmagilaostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
4 listopada 2013, 15:26
Ktoś rzucił nazwisko a media rozdmuchały całą sprawę.