SCUDETTO


Komentarze pomeczowe - Bryan Cristante

17 listopada 2013, 15:05, roli_milan90 Aktualności


7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Grimmoz
Grimmoz
17 listopada 2013, 17:50
WicioACM Zapomniałeś już kto odsunął wszystkich senatorów na rzecz młodszych? Na początku to mi się właśnie w nim podobało, w ostatnich kilku miesiącach to stawianie na młodzież gdzieś znikło, ale takie komentarze jak Twój budują właśnie błędne postrzeganie..
0
WicioACM
17 listopada 2013, 16:55
Z obecnym trenerem, którego nazwiska nawet mi się już pisać nie chce nie ma szans na grę...
0
pazioni
Moderator pazioni
17 listopada 2013, 16:51
Panowie Matri wszystkich zastąpi na każdej pozycji. Mam nadzieję , że Cristante z nami zostanie i będzie grał częściej .
0
ACGreiff
17 listopada 2013, 16:30
Na stówę wypożyczenie zimą, pewnie do Sampdorii albo Genoi gdzie zmarnują jego talent...
0
Grimmoz
Grimmoz
17 listopada 2013, 16:10
Ja też wiąże z nim nadzieje. Za kilka lat w Milanie chciałbym właśnie widzieć zawodników takich jak : Szary, DS, Cristante, Saponara, Mastour, Petanga. Tylko nie głębokich rezerwowych, ale zawodników, którzy znaczą o sile zespołu. Do nich kto wie, może by jeszcze dodać Iottiego lub Pacificio, czy Salamona.. ale to tylko pragnienia.
0
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
17 listopada 2013, 15:46
Czyli może odejść.
0
Rossoner1996
Rossoner1996
17 listopada 2013, 15:31
Wiąże ogromne nadzieje z tym zawodnikiem. Mam nadzieję, że Max do końca swojego pobytu na San Siro da kilka razy wykazać się Bryanowi. Mam nadzieję, że nasi działacze nie będą tacy głupi i nie sprzedadzą go do innego klubu. Transfer definitywny nie wchodzi w grę. Tak na prawdę są dwie opcje Pierwsza - Bryan zostaje na San Siro i gra ogony w Serie A i gra w Pucharach i Sparingach w podstawowej 11. Druga opcja to wypożyczenie, ale do klubu, w którym będzie mógł liczyć na regularne występy, nie tak jak Petagna i Salamon. Jak już napisałem wiąże z nim ogromne nadzieje i liczę, że stanie się takim drugim Pirlo,..
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się