ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.19%
Nie
73.81%
168 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
assa-666, engel, robert703, zwl, BaGgIo86, Jogin, Cervusius, najsu, patoo_07, Materazzone, Kamień, krisss811, Marcos Salinas, PiotrBalcerzak, Redakcja, MilanHomer, Vol'jin, acmti__, Rucz4j, SilvioBerlusconi, savicevic88, Fifa2121, Manolas, NaPamiątkę13, marcinmaly82, cannibal, bastii, Domas1989, tysiok, Skot Łilson, Milanboy, homer44, Gieno, Fullest Jester 2, Von Strauss, staarek, ogarnijse, boguc69, Bentos325, MiamiMilan, lechef, mix17, Szymson, KosaX, Jaca23, Alessio_re6, mmielczar123, AlexTheWind, MariuszO, Ndrew, Andy89, kuna1993, lukiluk, orzel1899, k__f__c, kocyk, zuperhero, Rambo77, mechanik_kwantowy, Trefniś, Elrysiek22, Coda.Del.Diavolo, DACM1988, OldSchool , MiKuu, KacperS, Wentyl710
Gości online:
67
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
AC MILAN W ĆWIERĆFINALE COPPA ITALIA!
15 stycznia 2014, 17:11, Leonardo 22
Główne newsy
#
336 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
15 stycznia 2014, 18:25
Nie będzie radości a la mineta :D
0
FossaDeiLeoni
ostatnio aktywny: Dwa tygodnie temu, 2026-06-10
15 stycznia 2014, 18:25
Kurde Pazzo zaczyna mnie martwić.Kolejna setka!
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:25
Honda:) Pazzo:(
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 stycznia 2014, 18:25
Pazzini... powinno być 1:0...
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:25
Niemożliwe. Co się stało z Pazzinim ;-(
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:25
Nie ma Matriego - jest Pazzo...co za czasy
0
gimlord123
15 stycznia 2014, 18:25
Przed kontuzją by to strzelił :/
0
MisiuACM
ostatnio aktywny: Wczoraj, 18:51
15 stycznia 2014, 18:25
BOŻE PAZZINI !!!
0
OnlyACM
15 stycznia 2014, 18:23
Nasi chlopcy nie pokazuaj nawet 30 % potencjalu jaki w sobie mają ;/
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 stycznia 2014, 18:23
Nie potrafimy sforsować defensywy - 12 drużyny Serie B...
0
MisiuACM
ostatnio aktywny: Wczoraj, 18:51
15 stycznia 2014, 18:22
Poli do zmiany!
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
15 stycznia 2014, 18:22
No piłkarze się popisują, piłka odskakuje im na dwa metry...
0
Dedzik
ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-03-10
15 stycznia 2014, 18:22
Ehh Poli
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:22
Poli póki co jest dziś beznadziejny.
0
OnlyACM
15 stycznia 2014, 18:21
Czemu nikt nie strzela z dystansu ;/ Ricky by sie przydał
0
gimlord123
15 stycznia 2014, 18:21
Oglądając to coś, zaczynam myśleć, że może my faktycznie mamy po prostu mega słabych pikarzy?
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
15 stycznia 2014, 18:20
Środek sezonu, a nam się nic gra nie klei. Mam nadzieję, że Clarence szybko to poukłada.
0
milan3
15 stycznia 2014, 18:20
Kopanina.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:19
Zawodowi piłkarze a nikt piłki przyjąć normalnie nie może...
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:18
10 napastników - dobra taktyka :P Ruszać się całym zespołem !
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:18
Robinho swoją drogą też niepotrzebnie zupełnie tyle czekał
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 stycznia 2014, 18:18
Poli jakie przyjęcie :D Ogólnie masakra... było 3 na 3...
0
gimlord123
15 stycznia 2014, 18:18
Stary, tragiczny Milan.
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:17
Dobry Boże...Robinho za długo a Poli - cóż za technika.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:17
Poli człowieku...
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:17
Bryan jak zasłonił piłkę ;) Nasi grają jak Bayern - do samej bramki podanie do nogi :D
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:16
Ale bomba! Szkoda, że nie weszło.
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:16
LOOOOOL haha myslalem ze wejdzie:D Cały Mexes, co by o nim nie mówić to chłop potrafi się podłączyć.
0
skibol235
15 stycznia 2014, 18:16
Aj Mexes
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
15 stycznia 2014, 18:16
Ale by Mexes zmieścił :D
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:16
Filipek jak piznął :D ma kopyto ;)
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:15
Oj Faszysta...
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:14
Jezu...
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:13
Honda skacze jak Bruce Lee :D
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 stycznia 2014, 18:12
Mnóstwo błędów... zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Honda statycznie, brak ruchu.
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
15 stycznia 2014, 18:12
Czy my zawsze musimy dawać się wykazać ogórkom?
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:12
Jaka kontra wow. Jakby Bovo podal dale na prawo to hoho
0
jacekk553
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:20
15 stycznia 2014, 18:11
Pressing, brak górnych piłek od obrońców, podania... Jeszcze ktoś sądzi że to nie była wina Allegrego? :D
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:11
De Sciglio jak Staam wszedł :D
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:09
Fajnie honda teraz. Wcześniej groźnie było. Chyba Pazzo sie z piłką minął?
0
Paolo Zatonelli
ostatnio aktywny: Wczoraj, 08:41
15 stycznia 2014, 18:09
Czuję gole :D Zaraz strzelimy
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:09
Jakim cudem nikt tego nie wcisnął?
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:06
Ehh ciekawie to wyglądało. Przekombinował Robson
0
cinassek
ostatnio aktywny: Więcej niż 3 miesięcy temu, 2026-03-30
15 stycznia 2014, 18:06
Ciekawe co sobie Silvestre na rozgrzewce zrobił, że gra Phil...
0
dejnio
ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28
15 stycznia 2014, 18:06
Widać, że Milan jest posypany totalnie. Trzeba wszystko od nowa poukładać.
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 stycznia 2014, 18:06
7 tys. kibiców Orłów robi swoje ;)
0
KASA_ACM
15 stycznia 2014, 18:03
Eh...Mexes -.-
0
ACstach
ostatnio aktywny: Dzisiaj, 05:49
15 stycznia 2014, 18:03
Co to sie porobiło żeby nasza najwieksza nadzieja na gre w pucharach polegała na wygraniu PW:) Ciężko mi o tym nawet myśleć.
0
skibol235
15 stycznia 2014, 18:02
Zaczęli!
0
Rossoner1996
ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:37
15 stycznia 2014, 18:02
Macie więcej linków ;)
http://tiny.pl/q59jc
0
|<
<<
<
3
4
5
6
7
>
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin