on jest jeszcze słabszy od Ambrosiniego, za kazdym razem gdy ma piłke istneije ryzyko jej straty, szybkiej kontry itp. przyjęcie piłki godne polskiego ligowego kopacza... nie mowiac o jej prowadzeniu... mam nadzieje ze odejdzie szybciej od ambro
0
Jhnostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10
18 stycznia 2014, 17:10
formy z poczatku 2013r
0
pazioniostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26
18 stycznia 2014, 17:06
Wszystkiego naj naj i oczywiście życzę jak najlepszej formy i dużo bramek.
Oby jak najszybciej ktoś tego marniaka na pozycji rozgrywającego zastąpił, bo od podawania piłek do tyłu playmaker nie jest.
Życze mu odejścia z Milanu.