Oglądałem mecz MU. Jak dla mnie z taką grą mają mistrzostwo Anglii w kieszeni. Nikt ich nie może zatrzymać. Ich gra jest fenomenalna. Grają pięknie i skutecznie. Naprawdę, wielkie gratulacje dla nich. Byłoby super gdyby trafili na Barcę w ćwierćfinale, to by był mecz. Bo finału chyba nie chcemy MU - Barca bo ma tam być Milan :D Sir Alex Ferguson to żyjąca legenda. On po prostu jest najlepszy w swoim fachu. A gdyby tak jeszcze chciał przed przejściem na emeryturę poprowadzić Milan? Przecież Milan to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii piłki nożnej. Ale to tylko moja fantazja :D Chcę tylko powiedzieć, że Ferguson mnie zadziwia. I trzymam za nich mocno kciuki żeby pokonali Barcę w LM. Tyle z mojej strony :)
patoo_07
Po czym wnioskujesz, że Torres jest bez formy? Rozegrał dzisiaj bardzo dobre zawody, w moim mniemaniu był najlepszy w Chelsea, a ta sytuacja której nie trafił... no cóż nawet najlepszym się zdarza ale ten kiks nie oznacza, że jest tak jak napisałeś totalnie bez formy, na pewno nie jest jeszcze w szczytowej formie ale dziś zaprezentował się naprawdę dobrze, liczę na to, że zacznie strzelać bo jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy, cenię go i bardzo lubię i liczę na to, że jeszcze wróci do formy z przed 2-3 sezonów.
0
Oxidosisostatnio aktywny: More than a week ago, 2025-04-27
18 września 2011, 19:34
patoo_07
Jeżeli uważasz, że Torres zagrał słabo, to najwidoczniej w świecie nie oglądałeś meczu. Prócz tego kiksa Torres był najlepszym zawodnikiem niebieskich, obrońcy Manchesteru mieli dzisiaj z nim sporo kłopotów. W końcu był dynamiczny i groźny i myślę, że to może być jego odrodzenie.
żeby tylko Alexowi nogi się nie plątały znowu i będzie dobrze , szybkość ma niesamowitą wręcz ... ja jak zawsze swoje ... WIARA WIARA WIARA .... Forza DIAVOLO !!!
Kto widział Torresa ? :D No facet totalnie bez formy.
0
Oxidosisostatnio aktywny: More than a week ago, 2025-04-27
18 września 2011, 18:49
Obejrzałem całe spotkanie Chelsea - Manchester. I szczerze powiedziawszy, Milan powinien brać przykład z obydwu zespołów. Tam dają z siebie 150 %, każdy biega, każdy walczy, nie ma problemów z konstruowaniem akcji, dzięki czemu mamy genialne widowisko. Przepraszam, że tak porównuje ale po prostu patrząc na te dwa zespoły a na niektórych naszych kopaczy jestem w stanie stwierdzić, że nam naprawdę sporo brakuje..
Klei się im ta piłka, nie? Ferguson odwala świetną robotę. Ale też swoje robi rozwój piłki na Wyspach. Tam naprawdę piłka żyje, podczas gdy na Półwyspie zdycha ^^
0
Abyssostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2025-04-20
18 września 2011, 18:37
Oglądam właśnie Manchester-Chelsea. Naprawdę MU gra świetną piłkę, niesamowity mecz, co chwilę sieją postrach pod bramką Chelsea. Mamy słupki, poprzeczki, karne, precyzyjne wrzutki, dosłownie wszystko. A jakie akcje, jestem pod wrażeniem, dawno nie widziałem tak silnych Diabłów.
Dopracowane transfery, szczególnie Young i Jones. Odmłodzony skład, widzę ich nawet w finale LM, a mistrzostwo powinno być formalnością. Barcelona dzisiaj miałaby z MU ogromne problemy.
Wierzę, że dziś Milan pomimo kontuzji pokaże klasę i wygra :)
0
Houseostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-10-11
18 września 2011, 17:49
Nasze 3:0 do przerwy z Liverpoolem też zrobiło wielkie wrażenie :P
Obstawiam 1:2 :). Mam nadzieje ze pilkarze pokaza w koncu jakis futbol, a nie zagranie na slepo i proba indywidualnosci/przypadku. Mysle, ze to jest jeden z ciezszych wyjazdow, Napoli pokazalo w Manchesterze ze jest naprawde swietnie zorganizowana druzyna i momentami grala nawet lepiej niz City. Jesli Milan rzeczywiscie ma ambicje zeby obronic tytul i zaistniec znow w Europie to takie mecze musi wygrac mimo wielu kontuzji w zespole. Kadra takiej druzyny musi miec po 2-3 zawodnikow rownorzednych na kazda pozycje, zobaczyy co dzis zawodnicy pokaza. Nie moge sie doczekac meczu.
Mam taką prośbę: czy na sam mecz Napoli - Milan jakiś 'newsmaker' mógłby utworzyć osobny news? Bo 200+ komentarzy stąd i zapewne kilka setek w czasie meczu to trochę za dużo, po co mają się mieszać. A tak powinno być nie tylko czytelnie, ale też i aktualnie (komenty na temat przebiegu meczu nie pod newsem z zapowiedzią).
Ale ciężko mi wytypować rezultat końcowy :d Napoli w gazie a Milan osłabiony ;/ oby wszystko się dobrze skończyło tzn nie odskoczeniem Napoli :)
0
Oxidosisostatnio aktywny: More than a week ago, 2025-04-27
18 września 2011, 11:23
KAZUYAH
Naprawdę się dziwisz, że za nasze zwycięstwo płacą więcej niż na zwycięstwo Napoli? Prawda jest taka, że to Napoli jest faworytem i to raczej oni będą dyktować warunki na boisku.
W ogóle, wie ktoś co się dzieje z zebami? Jestem głodny jego komentarzy :D
Witajcie!
Spodziewam się bardzo trudnego meczu w Neapolu.Naprawdę uważam, że naszym będzie bardzo ciężko wywieźć z Neapolu 3 punkty.Jednak po cichu liczę, że uda się nam wygrać.
Już nie mogę się doczekać meczu.
Pozdrawiam Wszystkich!
AndreaP21
Celowo użyłem słowa motywacja tyle razy, bo to jest motywacja do kwadratu! :P Oczywiście nigdy nie zapomnę tego, że swoją przygodę z piłką zacząłem od kibicowania Juventusowi. Zawsze będę im kibicował, ale to jest tylko przyjaźń, z Milanem łączy mnie miłość. Z Juve byłem rok, z Milanem wziąłem ślub.
Dlaczego stawiam Juventus w roli faworyta do zdobycia Scudetto? Vidal, Vucinic, Pirlo. Właśnie dlatego. Oni mają motywację. Vidal jest niesamowity, póki co bardzo mi zaimponował. Vucinic i Pirlo mają nową motywację. W Milanie nie ma takiej motywacji jak w obozie Starej Damy. Do tego mają nowy stadion, to też wpływa na nich stymulująco. No i ta szeroka kadra. Amauri, który jest w kręgu zainteresowań Milanu nie zmieścił się w niej! Jedyną przeszkodą do sukcesu może okazać się postać trenera. Pożyjemy zobaczymy.
0
Maximilanistaostatnio aktywny: Więcej niż rok temu, 2024-05-25
18 września 2011, 10:17
DAWID 29:
Ze mną, na szczęście, nic się nie stało. Dalej jestem z Wami wszystkimi codziennie, tyle że nie komentuję. Po bardzo długim urlopie mam w pracy istne głowy urwanie, nie jestem więc w stanie znaleźć dłuższej chwili, by usiąść i napisać coś na spokojnie i z sensem, a inaczej nie chcę:-)
Po wspaniałym wyniku na Camp Nou szukałem choć momentu, by się wypowiedzieć i dzielić z Wami tĘ radość, ale nie było mi dane. Pracuję teraz po kilkanaście godzin dziennie, i nie mam czasu dosłownie na nic. Ale ten stan bankowo odmieni się po następnej niedzieli. Pocierpię więc jeszcze tydzień i wracam do naszego serwisu, by udzielać się pełną gębą (choć pewnie nie wszystkim to w smak, bo nie wszyscy akceptują moją osobę).
Co do dzisiejszego spotkania to obstawiam wynik 2:2, ale liczę (jAK zawsze) na 3 punkty.
Napoli wzmocniło się bardzo rozsądnie, ich transfery były ciekawe i stanowią faktyczne wzmocnienie kadry zespołu. My mamy kłopoty z zestawieniem linii ataku, gdzie właściwie nie ma możliwości manewru. Oby jeszcze, tfu tfu, Kaczor nie przypomniał sobie o pięknych, szpitalnych korytarzach i gabinetach, i nie chciał wrócić w te sterylne miejsca, w których tyle już przeżył...
Dobra, kończę, czas pracować (nawet w niedzielę, niestety).
FORZA MILAN!
Bardziej naturalna wydawałaby się gra Clarenca jako trequartisty, ale z drugiej strony tam chyba powinien być ktoś bardziej ruchliwy od niego i Aqua spełnia ten warunek moim zdaniem. Poza tym ma świetne uderzenie z dystansu ( oby zaczął to jak najszybciej uwidaczniać ) a za napastnikami może mieć do tego parę okazji. Ogólnie jestem dobrej myśli, choć patrząc na listę kontuzjowanych trzeba przyznać ze szału nie ma i możemy wystawić zdecydowanie mocniejszy skład.