Przewidywany skład Milanu na Krajową

26 lipca 2017, 10:13, cinassek Aktualności

Według Corriere della Sera wszystko wskazuje na to, że Vincenzo Montella wystawi w pierwszym meczu z Universitateą Krajowa tę samą jedenastkę, która rozpoczęła sobotni sparing z Bayernem Monachium, wygrany aż 4:0. Oto prawdopodobny skład rossonerich na pojedynek w Rumunii:

(4-3-3): G. Donnarumma - Abate, Zapata, Musacchio, Rodriguez - Kessie, Montolivo, Bonaventura - Borini, Cutrone, Niang

22 komentarzy
grocho
27 lipca 2017, 18:23
Zamiast Boriniego powininien zagrać Andre Silva,a tak poza tym to cieszy ze Cutrone raczej dostanie szanse
0
matten
matten
26 lipca 2017, 14:43
Przewidywane zestawienie linii ataku bardzo ciekawe! Wystawienie Cutrone to spore ryzyko, ale biorąc pod uwagę klasę rywala być może warto je podjąć i zobaczyć jak młodzian prezentuje się w meczu o stawkę. To będzie też dobry test dla Boriniego, który nie imponował w sparingach, ale podobno świetnie wypadł na testach medycznych :> Być może po tym spotkaniu zdecyduje się też przyszłość Nianga; mam nadzieję, że Francuz spisze się dobrze i damy mu jeszcze jedną szansę.
1
_GAHU_
_GAHU_
26 lipca 2017, 14:02
Pewnie pod względem składu i zmian ten mecz będzie podobny do tego z meczu z bayernu.Mysle ze na druga polowe wejdzie właśnie Calhanoglu,Silva i Biglia

26 lipca 2017, 12:28
Biorąc pod uwagę obecną sytuację tzn. brak przygotowania niektórych graczy wydaje się, że jest to skład optymalny a poza tym nie ważne kto będzie grał ważna jest wygrana. Najlepiej taka, żeby Universitatea nie miała nawet po co przyjeżdżać na San Siro.
1
kayser
kayser
26 lipca 2017, 11:39
O co chodzi z tym Borinim? Ma kwity na Montellę?
2
ACstach
ACstach
26 lipca 2017, 11:43
Najprawdopodobniej jego przewaga na tym etapie polega na kondycji. Z biegiem sezonu to się zmieni i już tak często grał nie będzie mam nadzieję bo musimy mieć bramkostrzelnych zawodników z przodu.
2
Vol'jin
Vol'jin
26 lipca 2017, 11:56
aspekt fizyczny. Chyba jeden z nielicznych gotowy do gry na 60-90 minut. To nie mecz towarzyski gdzie jest 11 zmian w trakcie meczu, a tylko 3. Więc wystawianie ciężkich dział które są fizycznie gotowe na 45 minut chyba mija się z celem, ale zaraz wlecą głosy, że powinien grać najsilniejszy skład bo tak i bo to zespół tylko z Rumunii
1
milan2002
milan2002
26 lipca 2017, 16:08
Oczywiście, że ma. Chodzą słuchy, że przyłapał go w damskiej bieliźnie...
0
MUCHA_loku
MUCHA_loku
26 lipca 2017, 11:36
Skoro juz mowa o Cutrone, to tak sobie pomyslalem, ze fajnie byloby miec w szeregach kolejnego wychowanka.
Bedzie masa glosow, ze mamy dobry sklad bo wydalismy fortune. Komentatorzy podczas kazdego spotkania beda wyliczac i przypominac ile na kogo wydalismy. Chcialbym uslyszec gdy Cutrone strzeli bramke "to mlody talent, za ktorego Milan zaplacil...a nie...przepraszam, to wychowanek Rossonerich".
26 lipca 2017, 11:31
Wolał bym jedynie Calanoglu zamiast Boriniego. Co prawda Bori gryzł trawę, ale to Calanoglu więcej finezji pokazał.
0
MK92
MK92
26 lipca 2017, 10:59
Oby taki skład Milanu wyszedł na boisko w Krajowie. Trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania póki co. Na nowości w ustawieniu jeszcze przyjdzie pora.
Edytowano dnia: 26 lipca 2017, 11:01
0
Kuziu
Kuziu
26 lipca 2017, 10:54
Chyba tak samo zaczęliśmy z Bayernem, prawda? Szkoda, że Biglia niezgłoszony, bo się nie mogę doczekać, aż go znów zobaczę (no homo) :P
26 lipca 2017, 11:28
Albo na siłę będzie próbował przez co stracimy wiele sytuacji...
26 lipca 2017, 10:29
Dokładnie taki sam skład przewidywałem, no ale w tym przypadku to nic trudnego. Myślę, że w 2 połowie swoje szanse dostaną jeszcze Calhanoglu i Silva.