Puchar Włoch nie dla Primavery Milanu. Druga porażka z Torino

13 kwietnia 2018, 22:41, Ginevra Aktualności

Nie udał się rewanż za pierwszy przegrany 0-2 mecz finałowy Pucharu Włoch Primaverze Milanu. Mimo ambitnej walki, młodzi Rossoneri ulegli na San Siro Torino 0-1 po golu Giuseppe Borello i pożegnali się z marzeniami o trofeum. Porażkę młodszych kolegów oglądali z trybun między innymi Leonardo Bonucci, Hakan Calhanoglu, Lucas Biglia, Suso. Franck Kessie i Patrick Cutrone. Nie zabrakło również zarządu i kadry trenerskiej pierwszej drużyny z Rino Gattuso na czele. Spotkanie obserwowało niecałe 5 tysięcy widzów.

Podopieczni Alessandro Lupiego wystąpili w składzie: Soncin; Bellanova, Gabbia, Bellodi; Brescianini (Larsen), El Hilali (Bargiel), Torrasi, Capanni (Soares); Dias, Tsadjout, Forte.

5 komentarzy
MK92
MK92
14 kwietnia 2018, 11:35
Sektor młodzieżowy w Italii trochę kuleje. Sacchi mówił, że za mało uwagi przykłada się do techniki.
13 kwietnia 2018, 23:03
Oglądałem tylko końcówkę, jak ktoś mógłby w skrócie powiedzieć jak nasza młodzież grała byłbym wdzięczny. I jak Bargiel się zaprezentował. Oglądając pare minut wystarczyło mi by stwierdzić że Thiago Dias jest to gościu który coś potrafi, ale jest jeszcze bardziej przewidywalny z zejściem na lewą nogę niż sam Robben może dlatego że grał na lewym skrzydle i schodził tylko na lewą a bocznemu obrońcy wtedy zdecydowanie łatwiej jest się ustawić.
0
grzesiekpl88
14 kwietnia 2018, 01:14
Ja oglądałem drugą połowę, co do Przemka to odniosłem wrażenie, że jest bardzo surowy technicznie na tle kolegów, jedyne co robił to podanie do najbliższego kolegi i niech on się martwi, brak prób dryblingu, dalszego podania.

Thiago Dias przez ten okres się wyróżniał, odniosłem wrażenie, że jemu najbardziej zależało żebyśmy strzelili bramkę, dużo wiatru robił.

Dobre wrażenie zrobił dla mnie Soares, technicznie niezły, pracował w odbiorze, parę razy próbował zejść do środka oddać strzał, na duży plus.

Ogólnie to Milan przeważał, było kilka niezłych okazji ale brak jakiś 100% okazji.
Edytowano dnia: 14 kwietnia 2018, 01:16