Zmiana trenera w Milanie: Pioli na pole position [23:27]

6 października 2019, 20:34, cinassek Aktualności
Zmiana trenera w Milanie: Pioli na pole position [23:27]

Portal MilanNews informuje, że godziny refleksji klubu nad przyszłością trenera Marco Giampaolo ciągle zmierzają w kierunku podjęcia decyzji o pożegnaniu ze szkoleniowcem. Nie chodzi tylko o wyniki osiągane przez rossonerich pod wodzą Włocha - oprócz rezultatów trzeba bowiem wziąć pod uwagę także fakt, że trudno doszukiwać się jakichkolwiek symptomów poprawy. By jednak ostateczne zdecydować się na zwolnienie Giampaolo, włodarze Milanu muszą znaleźć właściwego następcę. Najbliższego godziny powinny wszystko wyjaśnić.

Niedziela, 6 października

[20:55]: Gianluca Di Marzio informuje o potencjalnych następcach Giampaolo. Klub chciałby postawić na Luciano Spallettiego, ale ze względu na bogaty kontrakt Włocha z Interem do połowy 2020 roku to raczej trudne do zrealizowania. Stefano Pioli nie mówi jeszcze "tak" Sampdorii czekając na rozwój wydarzeń na San Siro, rossoneri przeprowadzi także sondowanie tematu Rudiego Garcii. Di Marzio dodaje, że doszło także do kontaktów z byłym szkoleniowcem Valencii, Marcelino, ale nie doszło - póki co przynajmniej - do konkretów.

[21:20]La Gazzetta dello Sport twierdzi, że Milan rozpatruje trzy nazwiska: Luciano SpallettiegoClaudio Ranieriego Stefano Pioliego.

[21:57]Peppe Di Stefano ze Sky: "Na tę chwilę faworytami do zastąpienia Marco Giampaolo są Luciano Spalletti i Stefano Pioli. Kandydatury Rudiego Garcii i Claudio Ranieriego znajdują się w cieniu".

[22:02]: Radio Rossonera podaje, że Milan prowadzi rozmowy z dwoma-trzema trenerami, z czego jednym jest Luciano Spalletti.

Poniedziałek, 7 października:

[07:20]: Jak podają włoskie media, dziś powinna zapaść decyzja, czy Marco Giampaolo zostanie zwolniony z Milanu już raptem po trzech miesiącach pracy. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.

[08:40]Il Corriere della Sera donosi, że najbardziej prawdopodobny scenariusz to zwolnienie Marco Giampaolo.

[08:53]La Gazzetta dello Sport pisze, że Milan priorytetowo zabiega o Luciano Spallettiego, ale byłego trenera trudno przekonać do podpisania umowy. Według mediolańskiego dziennika alternatywę stanowi Stefano Pioli, później zaś w kolejce jest Claudio Ranieri.

[09:38]La Stampa cytuje słowa prezesa Milanu, Paolo Scaroniego, na temat przyszłości Marco Giampaolo. "Zastanawiamy się nad sytuacją" - powiedział sternik klubu.

[10:15]: Sporo włoskich mediów, m.in. Tuttosport, twierdzi, że Milan najmocniej zabiega o Luciano Spallettiego. Elliott miał dać zielone światło do zainwestowania większych pieniędzy przy doborze nowego szkoleniowca.

[12:13]: Czekamy na jakieś wieści... Na razie nie dzieje się nić prócz wymieniania różnych nazwisk mogących zastąpić Marco Giampaolo. Do powyższych według La Gazzetta dello Sport należy dołączyć Cesare Prandellego. Z kolei Sampdoria Genua do dzisiaj oczekuje na definitywną odpowiedź Stefano Pioliego, czy zdecyduje zastąpić się zwalnianego Eusebio Di Francesco.

[12:41]: Jak twierdzi Tuttosport, także Paolo Maldini wydaje się obstawać przy zdaniu, że zwolnienie Marco Giampaolo to obecnie jedyne właściwe rozwiązanie.

[12:52]Il Corriere della Sera twierdzi, że Rudi Garcia jest kandydatem do objęcia Milanu, ale należy wziąć pod uwagę, że negocjuje także z Monaco.

[13:15]La Gazzetta dello Sport: Milan poważnie naciska na zatrudnienie Luciano Spallettiego. Marco Giampaolo zostanie oficjalnie zwolniony dopiero wówczas, kiedy zostanie ustalony kontrakt jego następcy. 

[13:57]: SportMediaset: Luciano Spalletti skłania się w kierunku zaakceptowania oferty Milanu. W toku są rozmowy z dyrektorami Interu celem rozwiązania kwestii kontraktu łączącego Włocha z nerazzurrimi do połowy 2020. Póki co istnieje ryzyko, że będzie na to potrzeba trochę więcej czasu...

[14:19]Sky: Jeśli Milanowi nie wyjdzie zatrudnienie Luciano Spallettiego, alternatywą jest Stefano Pioli.

[14:51]La Gazzetta dello Sport informuje, że teraz na pierwszy plan w kwestii Luciano Spallettiego wysuwa się wątek jego rozstania z Interem. Włoch ma jeszcze ważny kontrakt po drugiej stronie Mediolanu i nie zamierza stracić ani jednego euro. Nerazzurri liczą się z koniecznością wypłaty odprawy, ale na pewno nie chcieliby, aby wynosiła ona 100% wartości kontraktu.

[15:15]: Luciano Spalletti zgodził się przyjąć ofertę Milanu - twierdzi Gianluca Di Marzio. Teraz Milan i Inter pracują nad porozumieniem finansowym, jako że trener ma jeszcze dwa lata ważnego kontraktu z Nerazzurrimi i nie chce zrezygnować z przysługujących mu pieniędzy (20 mln euro brutto). Pozostaje zatem do rozwiązania ten newralgiczny temat. 

[16:01]: Sky: Milan czeka do jutra na rozwiązanie kontraktu przez Luciano Spallettiego z Interem. Rossoneri nie mogą sobie pozwolić na stratę więcej czasu, dlatego jeśli Toskańczyk nie ureguluje tej sprawy, zwrócą się w kierunku alternatywy, np. Stefano Pioliego.

[17:40]: Di Marzio: Milan wybrał Spallettiego, choć Giampaolo jeszcze nie otrzymał żadnej oficjalnej komunikacji o zwolnieniu. Były trener Interu jest przekonany, by przyjąć ofertę pracy w Milanie, która jest dla niego intrygującym wyzwaniem zawodowym. Spalletti oczekuje jednak odprawy od Interu, która stanowi dla niego punkt honoru, jako że został zwolniony mimo, iż osiągnął założony cel. Nie ma natomiast problemów z osiągnięciem porozumienia finansowego z Milanem. Główną alternatywą dla Spallettiego pozostaje Pioli, który czeka jeszcze na rozwój wydarzeń, zanim przyjmie ofertę któregoś z genueńskich klubów. Kontakty z Rudi Garcią były tylko powierzchowne, a temat Ranieriego nie był dziś w ogóle poruszany.  

[17:45]: Corriere della Sera: Marotta chciałby wypłacić Spallettiemu wynagrodzenie za jeden rok obowiązującego kontraktu. Negocjacje trwają. Maldini i Boban chcieli rzekomo zatrudnić Pioliego, ale sprzeciwił się temu Gazidis. Również kandydatury Ranieriego i Prandellego zostały odrzucone.

[17:46]: Dziennikarz LGdS Nicolò Schira informuje na Twitterze, że również sztab Spallettiego negocjuje aktualnie rozwiązanie kontraktów z Interem. 

[17:55] Di Marzio: Spalletti negocjuje z Interem, ale na razie kwota odprawy proponowana przez Nerazzurrich nie jest dla włoskiego szkoleniowca zadowalająca. 

[19:55]: Alfredo Pedulla: Luciano Spalletti prawdopodobnie zwiąże się z Milanem trzyletnim kontraktem, choć możliwa jest opcja umowy o rok krótszej, ale jednocześnie z opcją przedłużenia. Szkoleniowiec jeszcze w czwartek przekazał mediolańczykom decyzję odmowną, jednak później zmienił zdanie.

[20:04]: Sky Sport podaje, że wciąż nie udało się znaleźć porozumienia między Interem Mediolan a Luciano Spallettim w przedmiocie wcześniejszego rozwiązania kontraktu, co komplikuje nieco sprawę zatrudnienia go w Milanie. Pierwszą alternatywą dla 60-letniego szkoleniowca jest Stefano Pioli.

[20:07]: Gianluca Di Marzio: Milan nie kontaktował się z Gennaro Gattuso w celu powierzenia mu funkcji trenera pierwszej drużyny. Powrót Rino jest mało prawdopodobny między innymi ze względu na nie najlepsze relacje łączące go z Paolo Maldinim.

[20:12]: Luciano Spalletti chciałby odprawy w wysokości rocznej pensji, czyli 3,5mln euro, informuje Sky Sport. Podobne informacje przedstawia Alfredo Pedulla i jednocześnie dodaje, że Inter jest gotowy wypłacić mu około połowę tej kwoty.

[20:18]Luciano Spalletti nie może porozumieć się z Interem w kwestii odprawy za przedwczesne zerwanie umowy. Milan nie zamierza czekać dłużej niż do jutra. Antonio Vitiello, redaktor naczelny MilanNews, podaje, że jeśli doświadczony Włoch nie obejmie rossonerich, uczyni to Stefano Pioli bądź szkoleniowiec zagraniczny, którym może być Rudi Garcia.

[21:02]: Komplikuje się, by nie powiedzieć upada, temat przenosin Luciano Spallettiego do Milanu. Stacja Sky twierdzi, że wobec tego niemal pierwszym wyborem jest obecnie Stefano Pioli, z którym zarząd rossonerich może się spotkać w Mediolanie już jutro. MilanNews twierdzi, że sondowany jest także temat byłego szkoleniowca Valencii, Marcelino.

[21:11]: Gianluca Di Marzio podaje, że Stefano Pioli ma czas do 22:00, aby dać odpowiedź Sampdorii Genua, czy chce zastąpić zwolnionego Eusebio Di Francesco.

[21:44]: Zazwyczaj dobrze poinformowane Radio Rossonera twierdzi, że celem Milanu pozostaje Luciano Spalletti, a reszta to gra stron i przeciąganie liny w negocjacjach...

[22:05]: Agencja prasowa ANSALuciano Spalletti jest gotów związać się z Milanem, ale - przynajmniej na tę chwilę - nie może tego uczynić, ponieważ wiąże go kontrakt z Interem. Jeśli opcja zatrudnienia Toskańczyka ostatecznie nie wypali, kolejnymi nazwiskami są PioliGarcia Marcelino.

[23:27]: Podsumowując poniedziałkowe doniesienia: Milan jest po słowie z Luciano Spallettim i chciałby go zatrudnić, ale to prawdopodobnie nie uda się z powodu kontraktu, jaki Włoch wciąż ma z Interem. W grze są duże pieniądze. Alternatywę stanowi Stefano Pioli, z którym zarząd rossonerich może się spotkać w Mediolanie już we wtorek. Wymieniane są jeszcze nazwiska Rudiego Garcii Marcelino, ale raczej bez konkretów.

829 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
jasiom22
jasiom22
8 października 2019, 14:58
Matko boska, 24h bez sprawdzania a tu ze Spallettiego zrobił się Pioli... :-/ nic mu nie ujmując najgorsza z wszystkich wymienianych opcji, porównywalna z pozostaniem Giampaolo. To ewidetnie trener na dociągnięcie do końca już zmarnowanego sezonu.. szkoda.. ktoś mocny może jeszcze by sobie poradził, Pioli na pazdziernik i listopad... jak już jest PioliOut? to co będzie w grudniu po conajmniej trzech przegranych w listopadzie... :-9 strach się bać... z deszczu pod rynnę, a zarząd niestety z Maldinim na czele jakby dalej udawał że nie słyszy kibiców. Przykre to wszystko.. Pioliemu można teraz zyczyć tylko jaknajlepiej, podobnie jak z Giampaolo.. :-/
1
elszyc22
elszyc22
8 października 2019, 11:30
A tak btw. pamiętam jak w lato u nas kibiców dużo większe notowania (u mnie zresztą też) od Dżampaolo miał Di Francesco i był płacz że Sampa zrobiła lepszy deal. Tymczasem zostaje zwolniony jeszcze przed Marco. Ciekawe co by było gdyby Eusebio trafił do nas zamiast do Sampy.
0
bawolejaja
bawolejaja
8 października 2019, 08:42
Wtorkowy poranek, kawka, no i lecimy na zmianę z tt i acm.com.pl, co by sobie ciśnienie podnieść i ruszyć z kopyta w wir pracy. :-)
Szczerze, to nic mnie już serio nie zdziwi. Żadna decyzja w tym klubie mnie nie zaskoczy.
Mercato pokazało, że kompetencje Pana Maldiniego na stanowisku CEO są żadne, i nikt nie przekona mnie, że jest inaczej.

Pioli? Naprawdę łudzę się, że to żart i wymysł pismaków. Problem w tym, że o tym amatorze pisze dzisiaj cała włoska prasa, co sprawia, że musi być w powyższym temacie ziarenko prawdy.

Nie rozumiem, jak ludzie, którzy zjedli na futbolu zęby, czy sportowo (Boban, Maldini), czy menadżersko (Gazidis) myślą o zatrudnieniu "fachowca" wręcz łudząco podobnego do Giampaolo pod względem umiejętności, z taką samą gablotą pucharów (żadną).
Miałem obawy co do Marco, zmuszałem się, żeby mu zaufać - niestety jak myślałem, powierzone mu zadanie go przerosło.
Zamiana Mistera na Pioliego to strzał w stopę, sportowo i wizerunkowo, nikt nie będzie nas już traktował poważnie, jeśli nadal ktokolwiek traktuje.

Spalletti lub Garcia, w innym wypadku bijemy się o lokatę 12-14.
Miłego dnia wszystkim. :-)
2
elszyc22
elszyc22
8 października 2019, 11:26
Zgadzam się jak dla mnie to żadna zmiana. Poza możliwym efektem miotły na dwa/trzy spotkania to są podobnej klasy trenerzy, którzy raczej nie zbudują drużyny na miarę 4 miejsca.
Edytowano dnia: 8 października 2019, 11:31
0
GiveMeReason
GiveMeReason
8 października 2019, 08:37
Pioli to chyba do odsniezania Milanello zostanie zatrudniony, ewentualnie jako szofer Maldiniego
2
pepe82
pepe82
8 października 2019, 08:31
Ciekawe ile osob mowiace zle o Gattuso, teraz za nim teskni?
1
adamos
adamos
8 października 2019, 08:34
Ja krytykowałem go za prowadzenie drużyny. I szczerze? Coraz bardziej tęsknię za Mihą oraz Samolocikiem. Okazuje się, że to byli trenerzy...
1
pepe82
pepe82
8 października 2019, 10:45
Dla mnie Gattuso byl najlepszym trenerem Milanu, od czasow Allegriego. Oczywiscie mial minusy. Jednak wyniki go bronily.
0
BadMad
BadMad
8 października 2019, 23:01
Rino to jeden wielki minus. Dupsko uratowaly mu kosmiczna forma Piątka oraz wejście smoka Paquety.
Jak widać można jednak pukać w dno od spodu.
0
pepe82
pepe82
9 października 2019, 11:36
Piatek byl tam tylko przez ostatnie pol roku. Przypomnij sobie mecz w lidze europy jak Milan mial grac z Arsenalem. Wszyscy mielismy nadzieje na wygrana. Moim zdaniem dzieki Gattuso. Dwa sezony mielismy nadzieje(realne) na LM, ktorych nie mielismy wiele lat wczesniej. Takze z tym Piatkiem to argument raczej slaby tudziez bardzo slaby. Pytanie co sie teraz stalo z tym Piatkiem.
0
vorti
vorti
8 października 2019, 08:30
Pioli ma dostać kontrakt 1,5mln za sezon. Podobno jest wyborem Bobana i Maldiniego... Cyrk na kółkach. To już lepiej zostawić Giampaolo, Suso z Hakanem i Biglia do wora, wór do jeziora, a może wkoncu wypali.
2
Skot Łilson
Skot Łilson
8 października 2019, 08:28
Znowu ciężkie dni nastały
Dziś Spalletti ma dni chwały
Jednak chwali bezrobocie
Bo mu Inter płaci krocie
Do Milanu więc nie przyjdzie
Ciężkie ma Gazidis życie
Bo na rynku mamy wybór
A Maldini na bezrybiu
Suszy wszystkim głowy Piolim
Kogo on chce zadowolić
Gorszy tylko Donadoni
A czas nas tak wszystkich goni
Eliott się tym nie przejmuje bo finanse naprostuje
Każdy kibic protestuje
Przecież zaraz zbankrutuje
Bo na trzeźwo to komedia
Alkoholem zapić trzeba
I w tym wszystkim Giampaolo
Czy go zwolnią czy nie zwolnią.
8
viviek89
viviek89
8 października 2019, 08:27
I gdzie te dobre niusy? Maldini godzi się zaplacic 2mln euro odstepnego na rzecz interu i wio!
0
Ernest1899
Ernest1899
8 października 2019, 08:23
Boże, tylko nie żaden Pioli.
0
amoildiavolo12
amoildiavolo12
8 października 2019, 08:22
Co sie dzieje w tym klubie po odejsciu Gallianiego i Berlusconiego to przyprawia mnie o smiech i złosc . Jak mozna w ogole brac pod uwage kandytature Poliego ???Tu trzeba trenera ktory by wpłynol na morale naszych ''piłkarzy'' bo oni w glowie obecnie maja wielkie NIC! a dopiero potem b rac sie za schematy i ukladanie gry. Milan sie konczy! wydalismy pol miliarda euro w ostatnich latach a piłkarzy mamy takich, ze 2-3 siedziałoby tylko na lawce za czasow Ancolottiego ... DRAMAT !
0
Fushnikov
Fushnikov
8 października 2019, 08:21
Nic tylko się powiesić.
0
roby
roby
8 października 2019, 08:16
Dawac info bo widze tenelowela jak z pilkarzami a Maldini aut
0
adamos
adamos
8 października 2019, 08:14
Milan z GP był dramatyczny z Piolim będzie koszmarny... Czy Elliott tego nie widzi? Napewno zarobią na Milanie jak spadniemy do Serie B.... To już lepiej zmienić nazwę na Milan Milanówek Milaneczek...
3
lopezito84
lopezito84
8 października 2019, 08:12
swoją drogą ładny golfik
0
lopezito84
lopezito84
8 października 2019, 08:10
Po co tak się nakręcają znów wezmą pierwszego lepszego trenera na gorąco? lepiej poczekać do końca tygodnia teraz itak już nic się nie zmieni.
0
krasy1970 ACM
krasy1970 ACM
8 października 2019, 08:09
Jeżeli zatrudnią Pioliego to przestaje oglądać Milan w tym sezonie . Mam już dosyć niekompetencji tego zarządu . ciągną Milan na dno , zero profesjonalizmu . Panie Maldini był Pan wielkim mistrzem i wspaniałym piłkarzem ale działacz z pana jak z koziej trąby puzon. Skąd się biorą te chore pomysły . Litości. Jak ja tęsknię za wielkim Milanem. !!! Czego wymagać od piłkarzy gdy zarządzający to amatorzy to i piłkarze graja jak amatorzy.
0
Bandita
Bandita
8 października 2019, 08:07
Ja tam bojkotuje oglądanie tego shitu jak będzie pioli
1
vorti
vorti
8 października 2019, 08:06
Czekam na zwolnienie kogoś kto jest odpowiedzialny za jakiekolwiek napoje. Tam ktoś dodaje im coś do kawy/herbaty i innej możliwości nie widzę. To jest po prostu jakaś irracjonalna sytuacja...
0
MK92
MK92
8 października 2019, 08:05
Tak w ogóle, to do czego to doszło, że Inter ma na kontrakcie dwóch trenerów lepszych od tego jednego Milanu...
7
banan1899
banan1899
8 października 2019, 08:04
Zostawić Giampaolo.
3
MK92
MK92
8 października 2019, 08:00
Panie Giampaolo, buduj pan dalej Milan! Nawet nie wyobrażam sobie, jak można wpaść na pomysł zamienienia siekierki na kijek jak w przypadku zatrudnienia Pioliego. Gdzie tu sens i logika? Oby to była tylko jakaś zasłona dymna w trakcie negocjacji Spalla z Interem. Jeżeli przyjdzie tu Pioli, to ja przestanę wierzyć w Milan, że jeszcze kiedyś wróci do elity.
3
rossoner111
rossoner111
8 października 2019, 07:59
Zabkokujcie decyzyjność Maldiniemu...
1
gorylmagila
gorylmagila
8 października 2019, 07:48
Pioli to kolejny autorski pomysł klubu czytaj Maldiniego ? Ręce opadają ... Jak pisałem, że Maldini to dno menadżerskiego to większość była ciężko obrażona. Tylko trzeba rozróżnić Maldini piłkarz, Maldini działacz. Jedno równa się Champions League, a drugie .... Ogólnie to człowiek czuje się zawiedziony. Po raz kolejny okazało się, że projekt odbudowa Milanu jest farsą. Trzeba pogodzić się z przeciętnością i cieszyć się udaną wrzutką jakiegoś gracza. Na strzał to już za wysoki poziom. Jak być kibicem Milanu panie prezesie ?
Edytowano dnia: 8 października 2019, 07:49
0
plone
plone
8 października 2019, 07:45
ta niekonsekwencja, pospiech i brak logiki jest najbardziej zatrwazajacy w dzialaniach naszego zarzadu. Kloppowi tez na poczatku nie szlo tak jak sie spodziewano, ale mial zaufanie zarzadu, ktory go sprowadzil. Skoro Giampaolo jest taka wschodzaca gwiazda wloskiej pilki, a Maldini mu zaufal to czemu do cholery po 7 kolejkach zachowuje sie jak znudzony bachor szukajac kolejnego polsrodka do gaszenia pozaryu, ktory jeszcze nie jest az tak duzy, zeby jego wlasnorecznie wybrany trener nie byl w stanie go ugasic. Do tego taki np. Bonaventura, ktory ma chyba najdluzszy staz w naszym skladzie, od momentu przyjscia mial juz 6 trenerow, Romagnoli, Suso, Calabria i Donnaruma - pięciu...Nie mamy w skladzie wirtuozow, ktorzy odnajda sie w kazdym systemie, wiec jak oni maja sie czegokolwiek nauczyc kiedy praktycznie co roku, a czasami nawet 2 razy do roku przychodzi nowa miotla, ktora wdraza swoje pomysly. Ja bym byl zwyczajnie sfrustrowany i zmeczony taka sytuacja. Kojarzycie inna druzyne, ktora jest w okresie ciaglej reformacji i na pstrykniecie palcem nagle wszystko zaczelo chodzic jak w szwajcarskim zegarku? Ja sobie takiej nie przypominam
Edytowano dnia: 8 października 2019, 07:48
3
Starosta
Starosta
8 października 2019, 07:31
Jak ma być Pioli to już lepiej żeby Giampaolo został. Zamieniać siekierkę na kijek nie warto.
1
Jalapeno
Jalapeno
8 października 2019, 07:29
Tyle fajnych nazwisk w powyzszym newsie, ale akurat najsilniej interesujemy sie tym najgorszym zd
2
sheva7acm
sheva7acm
8 października 2019, 07:24
Jeżeli to będzie Pioli to natychmiast Boban i Maldini do dymisji !!!
0
Daniel Maldini
Daniel Maldini
8 października 2019, 07:43
Jezeli przyjdzie Pioli, to kto ma powyzsza dwojke wywalic, skoro najwyzszy Gazidis go zaklapie. Sami siebie nie wywala.
0
WinstonSmith
WinstonSmith
8 października 2019, 08:43
Jak to kto? Singerowie.
0
Marcos Salinas
Marcos Salinas
8 października 2019, 07:15
Gdyby został Pioli to niech lepiej Boban zadzwoni do Gattuso.Stylu nie będzie, ale przynajmniej paru zawodników zaczęłoby biegać po boisku, a i wyniki diametralnie różniłyby się od tego co może zaoferować były trener Lazio, Interu oraz Fiorentiny.
1
plone
plone
8 października 2019, 07:33
dokladnie, juz sama zamiana Giampaolo na Piolego jest niepojeta, bo Marco moze sie w koncu wezmie w garsc i pokaze ten potencjal, o ktorym wszyscy mowia, za to Pioli nikogo nie zaskoczy. Jest po porstu za krotki. Powrot Gattuso bylby najlepszy w tej sytuacji
0
patoo_07
patoo_07
8 października 2019, 06:54
Plan jest prosty, kibice chcą wygrywać co tydzień i być w top3? Bierzemy Pioliego, lecimy do Serie B i tam walimy każdego co tydzień i jest szansa, że na 3 miejsce za Benevento się załapiemy. Wszyscy zadowoleni.
8
Thomas21
8 października 2019, 06:42
Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie zmian, oby to nie Pioli, moze ktos jeszcze wyskoczyć kto jest niewymieniany w ogole, oby to byl dobry fachowiec i pobudzil ta druzyne do lepszej gry.
0
LunaS
LunaS
8 października 2019, 06:37
I co ten biedny Giao teraz zrobi ... tyle karteczek zapisal, mial tyle schematów a tu juz zwijac majdan przychodzi. Jak go odstawia to jeden z większych przegrywów w calej historii Milanu.
1
papus07
papus07
8 października 2019, 05:20
Wenger
2
mrkojiro
mrkojiro
8 października 2019, 05:27
I to powinien być nasz pierwszy wybór, o ile w ogóle chciałby do nas przyjść.
1
WinstonSmith
WinstonSmith
8 października 2019, 06:26
Dorośnijcie. On nie przyjdzie po ty jak go Gazidis sprowadził do parteru w Arsenalu.
0
mrkojiro
mrkojiro
8 października 2019, 07:23
Gazidis robił to co mu kazano odgórnie. Być może w Milanie mógłby dać Wengerowi większą swobodę. Ale jest to spora przeszkoda, to prawda.
1
mrkojiro
mrkojiro
8 października 2019, 05:06
Jeśli Spaletti chce odprawę w wysokości pensji za jeden rok, to nie wierzę, że Inter zatrzyma go i świadomie zapłaci mu za cały kontrakt. Jeśli się nie dogadają to będzie wręcz niewiarygodne. Podobnie jak to, że Milan zaryzykuje z Piolim. Jestem dobrej myśli choć klub niejednokrotnie sprowadzał mnie na ziemię.
1
rzezniq
rzezniq
8 października 2019, 06:31
Ma 2 lata jeszcze ważnego
0
MilanHomer
MilanHomer
8 października 2019, 07:30
Tyle, że odprawę płacisz od zaraz, a pensję z kontraktu rozkładasz na comiesięczne raty. Dla FFP, to jest kolosalna różnica, tym bardziej, po tak obfitym mercato.
0
Gullit80
Gullit80
8 października 2019, 04:05
Razem z Giampaolo odejść powinien Maldini. Facet ewidentnie sobie nie radzi jako dyrektor. Zatrudnienie trenera przeciętnego jakim jest Pioli do klubu z wielkimi tradycjami to skandal. Tutaj nie może wchodzić w grę kasa a prestiż i renoma klubu. Giampaolo i Pioli to nie trenerzy godni pracować w Milanie bo nie mają żadnych sukcesów. Mourinho Ranieri Kloop Capello Wenger Alegri wokół takich nazwisk powinno się wybierać trenera. Ktoś powie że Wenger i Capello starzy. Bayern wziął starego Heyneckes i wygrał LM. Można? Można tylko trzeba chcieć.
6
acmszymon
acmszymon
8 października 2019, 07:54
Ty poważnie? :p Nie stać nas na nich i nie mamy nic do zaoferowania (kadra, rozgrywki, brak LM). Niestety :(
Edytowano dnia: 8 października 2019, 07:54
0
roby
roby
8 października 2019, 03:52
Nie wierze ze wszyscy sa az tak slepi zeby wybrac Poliego,widze ze byle czego lapiemy sie...cyrk trwa dalej,nie wierze ze zawodnicy beda mieli respekt.....ale coz,czas pokaze
0
ruicosta
ruicosta
8 października 2019, 03:11
zamienił stryjek siekierkę na kijek.... ten zarząd jest tak niekompetentny, że głowa mała. mają doświadczenie z giampaolo, to przecież wybór maldiniego i gość nie ogarnia i chcą się wpakować w giampaolo vol 2.0 czyli pioliego--gościa, który nic nigdy nie wygrał, bez sukcesów...

mam nadzieję, że zarząd trafnie oceni sytuację i na okres przejściowy ( aż będzie nas stać na top i top będzie chciał przyjść do nas) zaatrudni uznanego trenera typu spaletti, ranieri na rok czy 2, a później skok na top czyli pochettino, mourinho, allegri
1
myken
myken
8 października 2019, 02:48
To już wole Franka Smude niż poliego
2
Paolo Zatonelli
Paolo Zatonelli
8 października 2019, 01:45
Niektórzy chyba myślą, że trener będzie trenerem i Ronaldo w jednym.
0
pjotr
pjotr
8 października 2019, 00:26
mam nadzieję, że jak się obudze nie przywita mnie oficjal z piolim :(
2
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
8 października 2019, 01:31
Nieoficjalnie Pioli jest tańszy od Spalletiego o jedno euro...
(⌐ ͡✡ ͜ʖ ͡✡)
Edytowano dnia: 8 października 2019, 01:32
3
_GAHU_
_GAHU_
8 października 2019, 02:30
Spokojnie. Jak Się obudzisz to jeszcze przewinie się z 10razy nazwisko Spalettiego a dopiero w południe oficjalka że jednak Pioli
3
Katan
Katan
8 października 2019, 00:14
No cóż najwyżej za 2/3 miesiące znowu poszukamy nowego trenera :D
2
100f
100f
8 października 2019, 00:14
Spaletti i Pioli to zasłona dymna będzie Mourinho, róbcie screeny haha. Jak zmienią Giampaolo na Pioliego to nie obejrzę żadnego meczu do kolejnej zmiany trenera w grudniu, jak będziemy w strefie spadkowej... W ogóle to po co zmieniać trenera na gorszego czy takiego samego w swoim fachu? Właściciele chyba za dużo pieniędzy mają. A skoro mają to dlaczego nie zatrudnią fachowca z prawdziwego zdarzenia ???
1
DarthImpaler
DarthImpaler
8 października 2019, 01:16
Bo fachowiec z prawdziwego zdarzenia do nas nie będzie chcial przyjść. Jedynie takie wynalazki jak pioli sie zgodzą. Weźmie kilka mln a później będziemy mu płacić za zerwanie umowy i tak do momentu aż spadniemy do serie B
0
Fullest Jester 2
Fullest Jester 2
8 października 2019, 00:06
Przyjdzie ten, który zawoła najmniej jeśli chodzi o zarobki.
0
Majkel69
Majkel69
8 października 2019, 00:05
Może niech od razu wrzucą nazwiska wszystkich trenerów bez żadnych osiągnięć z całej serie a (albo i europy) do kapelusza i po prostu wylosują swojego nowego "zbawcę"? Biorąc pod uwagę patałacha któremu zaufali ostatnio i to, że teraz chcą oddać klub równie wielkiemu fachowcowi losowanie może być lepszym rozwiązaniem niż świadome decyzje naszych działaczy. Przy odrobinie szczęścia może trafi na Sinisę jemu bym choć troszkę ufał.
1
cbvirus
cbvirus
8 października 2019, 00:02
Jak ma być Pioli to ja już wolę dać czas Dżjampaolo xD
2
MrCostacurta
MrCostacurta
7 października 2019, 23:58
Pioli za Giampaolo to kolejna zmiana, która nas pogrąża. Równie dobrze mogliśmy nie zwalniać Mihajlovica, Montelli czy Gattuso. Lata lecą, a my od jakichś 6 lat nie zrobiliśmy choćby kroku w strone zażegnania kryzysu.
0
artorn
artorn
7 października 2019, 23:57
Jak wezmą Pioliego to chyba trzeba się odciąć od mediów xd
2
mavachi
mavachi
7 października 2019, 23:55
Wiedzialem od razu, ze Spalleti to bedzie zaslona dymna tylko dla kogos innego. Inter nie da mu od razu tej kosmicznej sumy jaka chcial od nich. Ja sobie podaruje najblizsze mecze, bo z Piolim to beda rzygi jak u MG. Maldini z Bobanem jestescie skonczeni. Ten klub upada coraz bardziej na dno. Dziekuje i powodzenia w masochizmie z Juve, Napoli, Atalanta czy Lazio. DNO!!!
4
Fifa2121
Fifa2121
7 października 2019, 23:53
Z Piolim to plota żeby Inter spłacił Spalettiego inaczej tego nie ogarniam
0
Robinowski
Robinowski
7 października 2019, 23:51
Franek Smuda czyni cuda.
0
AC Kamil
AC Kamil
7 października 2019, 23:46
Pioli na pole position ? Oby tylko jechał Williamsem Roberta.
25
1  2  3  4  5    >  >>  >|

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się