Zabójczo skuteczna Fiorentina górą! Fiorentina - Milan 4:3

20 listopada 2021, 19:43, Presidente Aktualności

Wszystkiego wygrać się nie da... W 13. kolejce Serie A ekipa Stefano Piolego poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie przegrywając 3:4 z Fiorentiną na Stadio Artemio Franchi.

Pierwszą połowę można podsumować zdaniem - Milan grał, Fiorentia bramki strzelała. Co prawda w pierwszym kwadransie obie ekipy stwarzały sobie swoje sytuacje, mniej lub bardziej klarowne, aczkolwiek jedną z nich gospodarze zwieńczyli trafieniem do bramki, to później przeważał już tylko Milan z pojedynczym epizodem z 37' minuty i strzałem niecelny Bonaventury z 16 metra. W 5'minucie Milan wyszedł nawet na prowadzenie, za sprawą trafienia Ibrahimovicia, ale Szwed w momencie zagrania do niego piłki był na spalonym, nie ostatnim tego wieczoru Piłkarze Milanu podejmowali mnóstwo prób zagrania za defensywę Fiorentiny do Ibrahimovicia lub Leao, ale obrońcy gospodarzy radzili sobie z tym schematem, a kiedy mieli z tym problem to ratowała ich niedokładność w przyjęciu piłki przez graczy rossonerich. W 15' minucie Alfred Duncan dał prowadzenie Fiorentinie, po tym jak piłkę z rak wypuścił Tatarusanu, interweniując przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a Matteo Gabbia zamiast futbolówkę wybić nieskutecznie blokował wspomnianego gracza Violi. Od tego momentu przeważał Milan, ale brakowało skuteczności pod bramką rywali, jak w 30' minucie, kiedy Leao zbyt lekko strzelił po ziemi, a piłkę na rzut rożny sparował Terraciano, czy w 42' minucie Ibrahimović fatalnie spudłował po strzale głową. Kiedy wydawało się, że po pierwszej połowie na tablicy wyników będzie widniał wynik 1-0, to Saponara pięknym strzał z dystansu pokonał Tatarusanu i gospodarze mieli już dwubramkowe prowadzenie.

W drugiej odsłonie Milan miał gonić wynik, co udawało mu się już w tym sezonie, jak np. przeciwko Hellasowi. W 51' minucie ponownie dał o sobie znać problem ze skutecznością u Ibrahimovicia. Z prawej strony w pole karne dośrodkował Kalulu, piłkę głowa zgrał Leao, ale Szwed uderzył obok bramki. Po chwili to Portugalczyk miał swoją okazję do zdobycia bramki, ale jego strzał z lewej strony pola karnego poszybował nad poprzeczką. Gonić miał Milan, a tymczasem w 60' minucie to Fiorentina zaczęła uciekać. Podanie za obronę rossoneri posłał z połowy boiska Duncan, a Dusan Vlahović uciekł Gabbii, minął Tatarusanu i trafił na 3-0. Wtedy to pracy wzięli się podopieczni Stefano Piolego, a w zasadzie jeden z nich - Zlatan Ibrahimović. Najpierw w 62' minucie odebrał piłkę w "szesnastce" Fiorentiny jej obrońcom i mocnym strzałem pokonał Terraciano, a sześć minut później wykorzystał zagranie z lewej strony Theo Hernandez i dał nadzieję swoim kolegom na wywiezienie choćby punktu z Florencji. Milan próbował wyrównać, jednak bił głową w mur. Na boisko Pioli posłał nawet Giroud i zagrał systemem na dwóch napastników, ale kolejną bramkę strzelili gospodarze. Na listę strzelców, po mocnym strzale z prawej strony pola karnego, wpisał się ponownie Vlahović. Rossoneri walczyli do końca i w doliczonym czasie udało im się dołożyć trzecie trafienie, choć formalnie był to gol samobójczy Venutiego, jednak po chwili arbiter Guida zakończył spotkanie i pierwsza ligowa porażka w tym sezonie stała się faktem.

ACF FIORENTINA (4-3-3): Terracciano; Odriozola, Venuti, Igor, Biraghi; Bonaventura (69' Castrovilli), Torreira, Duncan (90+3' Maleh); Callejon (69' Gonzalez), Vlahović, Saponara

AC MILAN (4-2-3-1): Tatarusanu, Kalulu (57' Florenzi), Kjaer, Gabbia, Theo Hernandez, Tonali (74' Bennacer), Kessiè, Saelemaekers (57' Messias), Brahim (57' Giroud), Leao (80' Krunić), Ibrahimović

Bramki: Duncan 15', Saponara 45+1, Vlahović 60' oraz 86', Ibrahimović 62' oraz 67', Venuti 90+6 (sam.)

Żółte kartki: Castrovilli 90+5, Theo Hernandez 90+5

Arbiter główny: Marco Guida

Miejsce: Stadio Artemio Franchi (Florencja)

*** SKRÓT SPOTKANIA ***

995 komentarzy
wielki prostownik
22 listopada 2021, 20:35
A w Napoli Osimhen wypadł na miesiąc przynajmniej. A biorąc pod uwagę wyjazd na PNA to do końca lutego może w Serie A nie zagrać. Nie tylko my mamy kłopoty.
1
roby45
roby45
22 listopada 2021, 16:36
Mam nadzieję że następny mecz w lidze wygramy pewnie,Oshimen na 2 mies wypadł z gry więc siła Napoli spadnie lekko,bardziej obawiam się Interu jednak na papierze są zdecydowanie najmocniejsi a i Juve nie powiedziało koniec.....ważne żebyśmy my się nie zatrzymali .
1
RavenGDA
RavenGDA
22 listopada 2021, 13:30
Dwie rzeczy.
Bardziej niż porażka "martwi" że to trzeci z rzędu mecz bez wygranej (remisy z Porto i Interem oraz sobotnia porażka) oraz że w trzecim meczu z rzędu zdobywamy bramki po samobójach (z Porto i Interem jedyne bramki i pierwotnie zaliczane naszym obrońcom - Kalulu i Tomori). Dobrze że teraz obudził się Ibra, bo indolencja w ataku zaczynała być niepokojąca.
Dobrze że teraz w lidze seria czterech "lżejszych" spotkań
0
Diavo
Diavo
22 listopada 2021, 11:40
Paradoksalnie jako drużyna zagraliśmy nasz najlepszy mecz w ciągu ostatnich tygodni, a przegraliśmy.. Dlatego pewnie jak większość z Was, jestem spokojny o kolejne spotkania szczególnie w Seria A ;).
0
Victor Van Dort
22 listopada 2021, 11:33
Wolał bym zwycięstwo Napoli zamiast Interu ale to nie koncert życzeń, wygrywa lepszy. Inter jest mocny, mają bardzo szeroki skład i odpowiednią mieszankę młodości i doświadczenia, ciężko będzie bronić naszej pozycji w tabeli ale liczę że może stracą punkty z jakąś słabszą, nieoczywistą drużyną. Na razie wygląda na to że Inter się rozpędza a my złapaliśmy zadyszkę.
1
roby45
roby45
22 listopada 2021, 09:28
Wszyscy prócz nas i Napoli powygrywali.....
0
Milanousz
Milanousz
21 listopada 2021, 23:05
Milan z drugim najlepszym atakiem Serie A jak dotąd i to bez miliarda karnych jak w zeszłym sezonie. Progress jak nic
21 listopada 2021, 22:28
Szewczenko z Tassottim zaczynają pracę w Genoi. Jestem ciekawy jak im pójdzie.
21 listopada 2021, 20:17
Podejrzewam że nawet już doskoczy...pytanie jak my dalej będziemy się prezentować czy wytrwamy do konca
0
boro215
21 listopada 2021, 20:08
Nooo...i nie wiadomo czy się cieszyć z tego że Napoli solidarnie wtopiło, czy obawiać się że kuzyni doszli na 4 punkty
2
Orzelek79
Orzelek79
21 listopada 2021, 20:18
Lepszy byłby remis , Inter ma lepszy terminarz do końca rundy .
6
Jago
Jago
21 listopada 2021, 20:06
Inter Napoli to meczycho dzisiaj było przez duże M. Szkoda że mertens nie strzelił na remis w końcówce
21 listopada 2021, 19:55
piłka leciała w Handanovica, mało brakowało, a byłby babol a komentatorzy reagują jakby to była interwencja dziesięciolecia
6
eMJay
eMJay
21 listopada 2021, 19:34
A gdzie jest "Gra tam jakaś kolejka" i "Oceń drużynę z meczu z Fiorentiną" czy jakoś tak.
11
milan2002
21 listopada 2021, 19:32
Inter włącza się do walki o Scudetto. A tak ogólnie to gdzie jest wątek o 13 kolejce Serie A?
21 listopada 2021, 17:46
Podobał i się ten mecz. Chyba najlepszy jaki oglądałem w tym sezonine. Szkoda że porażka. Ale po za kilkoma katastrofalnnymi błędami Milan zagrał na prawdę dobry mecz. A Dustan pokazał klasę trzeba też to docenić Ibra w prawdzie też.
21 listopada 2021, 14:07
Faivre dzisiaj gol i asysta dla Brestu to powinien być cel numer 1 na zimowe okienko. Gość co zagrał i na 10tce i na prawym skrzydle.
11
deko
deko
22 listopada 2021, 13:20
Warto co raz obejrzeć ich mecz, gość robi robotę, oby niedługo dla nas robił włoską robotę :)
0
GianpaoloM3
GianpaoloM3
21 listopada 2021, 13:42
Przyda się taka porażka, żeby nie pompować balonika i nie utwierdzać w przekonaniu że wszystko się samo wygra. Fiołki bardzo skuteczne, Italiano po raz kolejny wypunktował Milan. Ważne żeby dobrze zareagować w następnym meczu i odbić się jakimś dobrym rezultatem. Ciągle mamy sporą przewagę punktową :) Jest bardzo dobrze
21 listopada 2021, 13:46
A wcześniej asysta. Jak na pozycję Brest wykręca naprawdę niezłe liczby. Oby zawitał u nas w styczniu. Albo ktoś równie jakościowy.
21 listopada 2021, 17:20
Adli też dzisiaj z asystą. Fajnie jakby ta dwójka jak najszybciej u nas zawitała na stałe :D
0
Boateng93
Boateng93
21 listopada 2021, 13:25
Ten Snickers to jest jakiś upośledzony ofensywnie. Znowu wychodzi w I składzie i znowu nie robi pół akcji do przodu.
6
carlos198325
21 listopada 2021, 13:18
Cóż nie ma się co rozczulać mecz w naszym wykonaniu był dobry a nawet momentami bardzo dobry zabrakło trochę szczęścia. Brak Tomoriego to ewidentne osłabienie i ten mecz to pokazał, Kjaer robił co mógł. Niestety mecz przegrany po fatalnych błędach bramkarza chodź w tej sytuacji nie popisał się również Gabbia, natomiast w przypadku Theo to kolejny idiotyczny błąd po którym tracimy przez niego bramkę. Na duży plus występ Kalulu. Co do Ibry w pierwszej połowie irytujący każda akcja to spalony ale w drugiej zrobił swoje martwi mnie brak zrozumienia z Giroud. W przypadku Diaza to kolejny bardzo słaby mecz w jego wykonaniu praktycznie nie widoczny na boisku. Reasumując mieliśmy mnóstwo sytuacji ale przeciwnik był po prostu skuteczniejszy.
3
Jago
Jago
21 listopada 2021, 21:11
Kjaer to jest człowiek z klasą. Uwielbiam go, prawdziwy kozak.
0
Shadow83
Shadow83
22 listopada 2021, 10:03
Gdy Nasz bramkarz wypuścił piłkę to zamiast wbijać piłkę to blokować zawodnika i to nie był Gabbia A Snikers
0
Shadow83
Shadow83
22 listopada 2021, 10:13
Faktycznie to był Gabbia ,Mój błąd tak czy siak podobne uczesanie i takie samo drewno.
0
per93milan
per93milan
21 listopada 2021, 13:06
Za emocje 10/10. Super widowisko. Na nasze nieszczęście Fiorentina wykorzystała nasze błędy.
1
Pinokio
Pinokio
21 listopada 2021, 12:09
Tam sobie oglądam powtórkę tego meczu i nie jestem w stanie pojąć dlaczego Gabbia nie wybijał tej piłki przy pierwszej bramce? Już pomijam fakt wyplucia piłki przez Rumuna, ale młody Włoch dostał jakiegoś zwarcia mózgu w tamtym momencie.
2
filipacm
filipacm
21 listopada 2021, 13:11
i też nie doskoczył do Vlahovica, gdy piłkę stracił Theo, tylko tak nie śmiało podszedł, dając mu czas na strzał, czyli brał udział przy 3 bramkach, ale tylko za jedną trzeba go winić w 100%
0
Szymson
Szymson
21 listopada 2021, 13:41
Wg mnie czekał, aż Tatarusanu doskoczy i złapie piłkę, miał taką możliwość. Zabrakło decyzji i chyba komunikacji. Bramka moim zdaniem po połowie dla niego i bramkarza
0
dykt4tor
dykt4tor
21 listopada 2021, 14:34
nie no bez jaj, że po połowie, bramkarz z takim doświadczeniem to takie piłki powinien wyłapywać 10/10 razy, podział winy to jakiejś 80-20 według mnie.
1
21 listopada 2021, 11:54
Bardzo ciekawy, dużo materiału do analizy, mecz choć nieco przygnębiający z perspektywy kibica AcMilan był widowiskiem. Co by nie pisać nudy nie było, szkoda że skończyliśmy bez punktów. Porażka ta nie musi być zła jeśli zadziała na nasz zespół mobilizująco na co bardzo liczę. Mecz z Interem był sygnałem że zaczynamy opadać z sił ale z kuzynami udało się nie przegrać a nawet mogliśmy wygrać rzutem na taśmę, później ta zasrana przerwa reprezentacyjna i jak zwykle po powrocie z kadry gramy kaszanę i tracimy piłkarzy. Szkoda tych punktów bo straciliśmy je tak jak by na własne życzenie, sami zbyt długo i zbyt nieśmiale atakowaliśmy ale nic z tego nie wynikało, dopiero przy rozprężeniu gospodarzy prowadzących 3:0 udało nam się wreszcie strzelić pierwszą bramkę z tym że to było za późno. Nie zgadzam się z twierdzeniem że to Theo zawalił nam mecz, przez 3/4meczu Theo grał dobrze pilnując obrony później w obliczu naszej bezradności Theo coraz więcej ryzykował. To on wypracował nasza drugą bramkę ale tez to on zakiwał się pod swoją bramką co doprowadziło do 4gola Violi ale graliśmy już na pełnym ryzyku i rozumiem Theo że chciał coś zrobić, spieszył się szczegolnie ze Gabbia nic a nic nie uczestniczył w budowaniu akcji przez caly mecz grał na alibi i nawet w doliczonym czasie kiedy zostały nam 2-3min tez grał "bezpiecznie" do tylu, już wolę Theo który próbował coś zmienić. Poza tym w chwili gdy Tatar podarował bramkę Fiorentinie już było wiadomo że będzie ciężko coś ugrać bo gospodarze poczuli krew i szczęście było ewidentnie po ich stronie a my byliśmy bardzo nieskuteczni. Znowu po derbach wpadamy w dołek.
2
yagi
21 listopada 2021, 12:23
Dokładnie, mnie już tez cenzurastrzela od tych przerw reprezentacyjnych. Zawsze po nich jest gorzej, nigdy lepiej.

21 listopada 2021, 11:32
a takie pytanko, czego nie ma postu do oceniania piłkarzy, juz drugi raz chyba?
21 listopada 2021, 11:03
Forumowicze takie mecze się zdarzają , trochę szkoda bo naprawdę nie graliśmy źle. Błędy w tym sporcie były są i będą niestety.
Ale co NAS nie zabije to NAS wzmocni.
Pozdrawiam.
FORZA MILAN!!!!
7
21 listopada 2021, 12:17
Nic nie mamy do stracenia, trzeba iść do przodu.
0
Marcos Salinas
21 listopada 2021, 10:43
Albo w zimie kupi się klasyczną 10 od kreacji w stylu B. Fernandesa, co dostarczy kilka precyzyjnych, pionowowych piłek do nogi Zlatana albo powinno się ograniczyć występy Szweda do roli starego Buffona w Juve czy Tottiego w Romie - czekanie na jego pojedyncze momenty przez 3/4 meczowego czasu przy takiej grze, gdzie te długie rotacyjne lagi trzeba przyjąć w odpowiednim czasie lub precyzyjnie, w tempo zgrać głową nie ma sensu. W takiej sytuacji lepiej sprawdzi się jako joker.
Podobnie z tym prawym skrzydłem. Wszyscy inni trenerzy widzą, że Alexis z Theo są naturalnymi wahadłowymi tylko nie Pioli... Najwyższy czas skończyć z żonglerką pozycjami, gdyż w końcu wyczerpie się szczęście z poprzednich spotkań i tak jak wczoraj rywale zaczną wykorzystywać ich babole, a wtedy nasze marzenia pogodzi rozpędzająca się maszyna Gasperiniego..
0
Milanboy
21 listopada 2021, 14:20
Tak I dlatego zmieńmy taktykę specjalnie dla Snickersa bo lepiej radzi sobie na wahadle xddd.

Theo jest tak dobry, że radzi sobie jako lewy defensor i gra dobrze na wahadle.
1
21 listopada 2021, 15:10
Szczególnie wczoraj pokazał jak dobrze radzi sobie na LO. Pierwszy, lepszy rywal i już zaczynają się schody.
0
Milanboy
21 listopada 2021, 19:44
Marcos Salinas - No tak źle, że właściwie to dał dwie asysty i nie muszę wymieniać w jak ważnych meczach ratował nam tyłek i to w meczach dużej klasy jak z Lazio.

To jest piłka nożna, taktykę dobiera się pod graczy a nie na odwrót i Milan nje będzie zmieniać taktyki bo jednemu graczowi to nie pasuje czyli Alexisowi bo pisanie, że nie pasuje Theo to sorry ale jest to nonsens xd.
1
marcinomilano
21 listopada 2021, 10:41
Straszny niedosyt po tym wczorajszym meczu i jeszcze bardziej irytują mnie wpisy na Twitterze o geniuszu Italiano xd Fakt, drużyna gra lepiej za jego sterami, ale wczorajszy mecz akurat tego nie pokazywał. Tak frajersko przegraliśmy ten mecz, że to się w głowie nie mieści.
1
flaqu666
flaqu666
21 listopada 2021, 11:06
4 bramek nie traci się przypadkowo:) z Interem nam szczęście dopisało tym razem nie... Nie ma co płakać!!! Oby kontuzje nas przestały masakrowac to będzie dobrze
21 listopada 2021, 10:18
Jak dla mnie to był chyba jeden z lepszych meczy jakie oglądałem w tym sezonie. W dodatku duet komentatorów to już truskawka na torcie i miód na me uszy. Tylko wynik koszmarny.
1
21 listopada 2021, 12:00
Niejaki Hajto znany ze swojej prowincjonalnej mentalności i buraka odkrytego w jego dna używa błędnego sformułowania o truskawce na torcie - tak zaraza się rozniosła i dalej się niesie. Ludzie... wisienka nie truskawka. Jeśli więc mówimy o czymś, co jest dodatkiem do czegoś dobrego, i sprawia, że jest to jeszcze lepsze, to używamy wyrażenia wisienka na torcie.
Edytowano dnia: 21 listopada 2021, 12:02
0
Fushnikov
Fushnikov
21 listopada 2021, 13:45
Víctor nie podniecaj się za mocno. Ja tam uwielbiam cytować klasyka mordercy baby na pasach co nie poniósł odpowiedzialności bo był piłkarzem i znał sklad mistrzowski Kaiserslautern
0
BadMad
BadMad
22 listopada 2021, 14:08
Mi się bardziej podoba dynia na torcie. Od razu mam to przed oczami%-)
0
Diavo
Diavo
21 listopada 2021, 10:12
Theo ostatnio ruszą się jak mucha w smole, nie wiem czy to kwestia dodatkowych kilogramów czy tego ,że przechodził covid..
21 listopada 2021, 08:43
Trzeba punktować ze słabymi i tyle, będzie dobrze. Ja się cieszę, że Milan miał inicjatywę , jakiś pomysł na grę, swoje sytuacje, bo to przed erą Piolego było bardzo rzadkie. Z Rebiciem i Tomorim byśmy wygrali, ich bardzo brakowało.
2
PaoloACM
PaoloACM
21 listopada 2021, 01:45
Ależ Theo dał dupy. Dogoniliby remis żeby nie ten babol. Do tego spektakularna interwencja Taty do spółki z Gabbia. Mecz przegrany na własne życzenie. Zlatan powinien podejść do Leao po meczu i powiedzieć „tak się to robi chłopaku”. Żeby chociaż jedna swoją szanse Portugalczyk wykorzystał. Trudno porażki się zdarzają, wole taka niż jak ze Spezia rok temu np. Padre niech tam Theo da 5km dodatkowych do zrobienia na treningu to może mu się odechce się bawić w Ronaldinho pod własna bramka kiedy gonimy wynik… Głowa do góry i jedziemy dalej, nie da się wszystkiego wygrać.
16
TR3V0R
TR3V0R
21 listopada 2021, 17:23
to już nie pierwszy raz kiedy Theo w tak głupi sposób traci piłkę przed własnym polem karnym. Nie wiem po co te zabawy, już lepsze byłoby wybicie w aut czy po prostu przed siebie niż próbowanie przejść zawodnika przeciwników wiedząc, że jak ci się nie uda to rywal ma praktycznie sam na sam z bramkarzem
0
jasiom22
jasiom22
21 listopada 2021, 01:14
Cena za Vlahovicia własnie mocno wzrosła. Szkoda że taki Pellegri nie mogłby tak wystrzelić... ehh... a mecz... mega przykre, indywidualne błedy... jeden za drugim. Zmęczenie materiału... za dużo kontuzji, a ci co są też ledwo wrócili.. i od razu mocno ekspoaltowni.

Może jednak Lewy... wie co robi, czasem trzeba przystopować, przynajmniej będą dwa mecze o życie. ;-p Miejmy nadzieję a nie jeden baraż, który zostałby zlekceważony jak Słowacja i ciao. Byle nie trafić na Włochów.
Edytowano dnia: 21 listopada 2021, 01:18
1
Diavo
Diavo
21 listopada 2021, 10:13
Vlahovic to będzie dzik,ale Kajer bardzo dobra robotę wczoraj zrobil ,wszystkie bramki padły bez jego udziału co musi być mega deprymujące..
0
BadMad
BadMad
21 listopada 2021, 01:09
Kto to tam tego psa ze sraczka w przerwie na zły trawnik wpuścił ,wieszczac że będzie dużo bramek w 2 połowie%-) kurfa miało być 4:2 ale nie w ta stronę
0
pentaczek
pentaczek
21 listopada 2021, 00:14
A tymczasem ten 41 letni dziadek który irytuje swoją grą, który ciągle jest połamany i "nawet nie rozegra połowy spotkań w sezonie", który ciągle jest na spalonym, który marnuje świetne okazje strzeleckie... jest najskuteczniejszym strzelcem obecnie w naszym kochanym klubie ;-) Ot, taka dygresja po dzisiejszym meczu :)

Chyba wbrew obiegowej opinii na tym forum nie odsuwałbym go tak szybko od gry :)

Edytowano dnia: 21 listopada 2021, 00:14
18
macViking
macViking
21 listopada 2021, 00:48
Brawo! Też tak mówię. I przy okazji te "achy", "ochy" nad innymi i ich usprawiedliwianie. Leao nie strzela, ale za to ładnie biega. Maignan 26 lat, koszt ładnych paręnaście milionów euro, rozegrane 5 mieczy na krzyż i prawie pół sezonu na ławce. No ale taki jest super, że jemu wolno pauzować nawet cały sezon.
Ten paskudny Ibra tylko ciągle się kuruje, dostaje idealne podania i ciągle je pali, skuteczność mizerna, nawet jak strzeli 3 to mógł 5. No i do tego brutalnie fauluje. Nie przedłużać z emerytem kontraktu pod żadnym pozorem. Będzie jak za Piątka: "odwróć tabele, a Milan na czele".
1
pawel1989
pawel1989
21 listopada 2021, 00:12
Do niedawna wróżyłem Vlahovicowi taka kariere a'la Piątek Krzysztof - chyba jednak sie mylilem.
1
primo2p
primo2p
21 listopada 2021, 00:08
Nie można wygrać meczu robiąc takie bobole. Niestety, ale płacimy frycowe za dużą liczbę kontuzji.
1
artorn
artorn
21 listopada 2021, 00:05
Podkreślam... kolejny raz (i to chyba z rzędu) tracimy gola przez bawienie się piłką na naszej połowie licząc na faul...
21 listopada 2021, 01:26
#pioliout działa tylko w trakcie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Adamek189
Adamek189
20 listopada 2021, 23:55
No trudno... Porażka musiała nadejść ale dobrze że po dobrym meczu. Florencja jest trudnym terenem i wierzymy że chłopaki się zepną na kolejne mecze :) Forza Mlan !!!
2
szfarceneger
Nie martwi mnie ten mecz. Porażki zdarzają się lepszym niż my. Fiorentina miała kupę szczęścia. Wykorzystali dosłownie wszystko co mieli do wykorzystania. Podarowaliśmy im dwia gole, a Saponara strzelił pewnie jedną z ładniejszych bramek w swojej karierze. Zdarza się. Chyba nikt nie sądził, że skończymy ten sezon z bilansem 36-2-0...
20 listopada 2021, 23:47
Śmiech przez łzy: Zagraliśmy kuriozalny mecz w defensywie, w którym niby nic w ofensywie nie chciało wpadać, a i tak aż trzy gole strzelone... x.x
2
roby45
roby45
20 listopada 2021, 23:46
Bez Tomoriego w środku Ti bieda straszna a i bramkarz pewności nie daje,Gabbia to w ogóle pomyłka nic z niego ie będzie, zwykły ligowiec.Theo po raz kolejny te swoje kółeczka robi i co który raz przez niego bramka wpada...ogółem dużo akcji co powinno wpaść ,
20 listopada 2021, 23:44
Tak jak mówiłem będzie wynik hokejowy. Gabbia mam nadzieje ze raczej już nie pogra w Milanie. Fatalny mecz. Więcej nie pisze na temat tego meczu bo brak słów. 40 letni Ibra musi nam gole strzelać …
20 listopada 2021, 23:30
pierwszy mecz ligowy w tym sezonie ktorego nie obejrzałem.... bo musiałem w pracy siedziec.....i pierwsza porazka