ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.83%
Nie
73.17%
164 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
kaquito, pirus9, donovo666 , fristajlos, Gol, deshaun, kamilus, Gianni Rivera, Mr. Nobody, krisss811, blazejmilan, Marcos Salinas, Diavo, Redakcja, Marosso, Piotrek1899, skoropian, Woolfik92, Robinowski, Vol'jin, landik, Rucz4j, grocho, hyrus13, savicevic88, Fifa2121, Manolas, b4ry, imperator5000, Arcadias, groszek, Pan A. , Mercik, Milanboy, homer44, Gieno, LaMancha 98, Oskyy, MrCostacurta, Yrsa, pipobytom, tajfun64, rafal0477, D53, Hitsune, Eratorn, DyziekAcM, AlexTheWind, Kempez, hejpawel, nemesiiss83, MariuszO, gtc5, kuna1993, luba17, Inzaghi7425, pentaczek, Rossonero., savi23, pwentrys, tobmad, orzel1899, DanielK_ACM, mechanik_kwantowy, Trefniś, Elrysiek22, kuba_w9, MiKuu, KacperS, Wentyl710, ACjamnik
Gości online:
71
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
POWRÓT DO GONITWY... MILAN - PALERMO: 3:0!
15 października 2011, 20:07, stasq_acm
Główne newsy
#
489 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
gimlord123
15 października 2011, 22:27
Tak ma grać Szary :)
0
Kush
15 października 2011, 22:25
Posiadanie piłki 35 minut do 13 dla Milanu i to mi się podoba
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
15 października 2011, 22:24
Ale by była brama Szarego!!
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:24
Szary może wyjść na dobrego piłkarza. Chyba warto na Niego stawiać.
0
Kush
15 października 2011, 22:23
Ładny strzał 92 bez zbytnego zastanawiania się.
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 22:23
Szary...
0
micharol
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-13
15 października 2011, 22:23
Beda ludzie z Szarego
0
Fabio
ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-07-12
15 października 2011, 22:23
Szary ależ strzał!
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:23
Szary ale bombe zapodał o.O!
0
gimlord123
15 października 2011, 22:23
Mascara, ech... a miało być tak pięknie
0
Kush
15 października 2011, 22:22
1:1 w meczu Napoli
0
gimlord123
15 października 2011, 22:22
Jeszcze 10 minut, może Szary coś pokaże, ale na razie nic specjalnego.
0
KAZUYAH
15 października 2011, 22:22
Napoli 1-1 :(
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 22:22
Abate dzisiaj wymiata. Do ringu wychodzi SZPILKA
0
AlexMerkel
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-04-15
15 października 2011, 22:21
ee lukać na komentarz 15 w NEWSIE ODBIC SIE OD KONCA czy cos tam
0
Chiller81
15 października 2011, 22:20
Szary za późno o tyle ile mineło od trzeciej bramki, ale i tak Allegri musiał ze sobą walczyć pewnie więc ok. Pokaż się teraz młody trenerowi i kolegom jako wartościowa opcja.
0
gimlord123
15 października 2011, 22:20
Echhh nie w środek bramki... :P
0
Grzesiek1369
15 października 2011, 22:20
Szary niech strzeli jeszcze coś żeby Allegri miał ból głowy na kogo postawić w następnym meczu :D
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 22:19
czy ja wiem czy to był dobry mecz Cassano na moje zagrał przeciętnie
0
Kush
15 października 2011, 22:19
Aj Aqua...
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
15 października 2011, 22:19
Za Cassano! Forza FantAntonio!!!
0
KAZUYAH
15 października 2011, 22:19
Haha Allegri jaki lans, rece w kieszeni i podanie główką :D:D:D
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:19
Haha ale Allegri odbil z dyńki piłkę ;D
0
AlexMerkel
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-04-15
15 października 2011, 22:18
8 punktów będzie !
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 22:18
Szary za Cassano :)
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 22:18
4 bramka strzela El Szarawy asystuje Ibra
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 22:18
Faraon za Cassano. Brawo dla Cassano, dziękujemy
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:18
Jest Szary :)!
0
kondiACM
15 października 2011, 22:18
77' i Aqua się trzyma :D a mówili że po 60' zdycha
0
Fabio
ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-07-12
15 października 2011, 22:18
Szaryyy!
0
Kush
15 października 2011, 22:18
Shaarawy in Cassano out, bardzo dobra zmiana, należą się brawa dla Cassano dobry mecz w jego wykonaniu.
0
gimlord123
15 października 2011, 22:17
A mnie jednak kusi czwarta bramka... :D
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
15 października 2011, 22:17
Wejdzie El 92! Ciekawe za kogo .. :P
0
SuperSnajper
ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu
15 października 2011, 22:17
Szary wchodzi ;)
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 22:16
Szary chyba wchodzi :-)
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 22:16
Wejdzie El Shaarawy ;)
0
KAZUYAH
15 października 2011, 22:16
Szarawy wbija!!!
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
15 października 2011, 22:16
Dawać Taiwo!!
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:16
Palermo prężyło muskuły przed meczem, jednak okazało się, że zamiast mięśni była woda ;)
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 22:15
gimlord123 ja na twoim miejscu popłakałbym się ze szczęścia :-D
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 22:15
Dawać Pippo i Szarego na boisko ;)
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
15 października 2011, 22:15
Ibra mógłby jeszcze dla siebie cos ukłuć :D
0
KAZUYAH
15 października 2011, 22:14
Antoś jak przyaktorzył :D
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 22:14
Gramy na luzie, jest spokój. Pełna kontrola.
0
House
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-10-11
15 października 2011, 22:14
MetalMachine Co do wypowiedzi pana Zampariniego, to w tamtym sezonie po porażce z nami chciał sprzedawać klub ;) Teraz nie wiem co mu odbije :P
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:12
Najwyższy czas na Szarego!
0
gimlord123
15 października 2011, 22:12
Widać, że im zależy :)
0
Kush
15 października 2011, 22:11
Troche teraz tempo meczu ustało, ale nie ma co się dziwić...
0
AlexMerkel
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-04-15
15 października 2011, 22:09
mówilem w poprzednim newsie przed palermo 3-0 dla nas
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 22:09
Denny lahome & Jake La Furia ROSSO NERO kto jeszcze nie słyszał niech posłucha Szary by mógł wejść i możę coś jeszcze strzelić :-P
0
<
1
2
3
4
5
>
>>
>|
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin