ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.83%
Nie
73.17%
164 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
kaquito, pirus9, donovo666 , fristajlos, Gol, deshaun, kamilus, Gianni Rivera, Mr. Nobody, krisss811, blazejmilan, Marcos Salinas, Diavo, Redakcja, Marosso, Piotrek1899, skoropian, Woolfik92, Robinowski, Vol'jin, landik, Rucz4j, grocho, hyrus13, savicevic88, Fifa2121, Manolas, b4ry, imperator5000, Arcadias, groszek, Pan A. , Mercik, Milanboy, homer44, Gieno, LaMancha 98, Oskyy, MrCostacurta, Yrsa, pipobytom, tajfun64, rafal0477, Hitsune, Eratorn, DyziekAcM, AlexTheWind, Kempez, hejpawel, nemesiiss83, MariuszO, gtc5, kuna1993, luba17, Inzaghi7425, pentaczek, Rossonero., savi23, pwentrys, tobmad, orzel1899, DanielK_ACM, mechanik_kwantowy, Trefniś, Elrysiek22, kuba_w9, MiKuu, KacperS, Wentyl710, ACjamnik
Gości online:
70
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
POWRÓT DO GONITWY... MILAN - PALERMO: 3:0!
15 października 2011, 20:07, stasq_acm
Główne newsy
#
489 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
kondiACM
15 października 2011, 22:02
pociągnął z karola
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 22:02
Zlatan z czuba :D
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 22:02
Uuuu... Ibra kosmos :D
0
milan2002
ostatnio aktywny: 2 godziny temu
15 października 2011, 22:02
O nie... Zlatan mógł postawić kropkę nad I.
0
jarles
15 października 2011, 22:01
Czy ten jeździec bez głowy dośrodkuje kiedyś na głowę któregoś z zawodników wpolu karnym?!
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 22:01
Zlatan zmarnował!
0
Fabio
ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-07-12
15 października 2011, 22:01
I to jest Milan jaki chce oglądać! Widać, że przerwa dobrze nam zrobiła
0
House
ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-10-11
15 października 2011, 22:01
Bardzo podoba mi się dzisiaj Nocerino ;)
0
zeby_cissokho
15 października 2011, 22:01
Chyba najlepszy mecz Milanu w tym sezonie. Co prawda dużo chaosu i widać brak umiejętności u niektórych, a także u innych brak szybkości (Nesta), ale dzis widac w drużynie zaangażowanie. Palermo to już nie te Palermo co w ostatnich latach.
0
gimlord123
15 października 2011, 22:00
Hahaha też jestem ciekaw, Metal :D
0
kondiACM
15 października 2011, 22:00
chciałbym po naszej stronie zobaczyć 4 :D a po Palermo 0 :D
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 21:59
Bommel jak profesor
0
gimlord123
15 października 2011, 21:59
Buuu, eech .... Cassano miałby swoją brameczkę, bilans bramek byłby na zero, ale trzeba jeszcze popracować!! Forza Milan!
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 21:59
szkoda że spalony Ibra chyba cały mecz przeasystuje :-D
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 21:59
Spalony ;/
0
kamilus
15 października 2011, 21:59
Niby Zlatan mówił, że męczy go już gra, a wszyscy widzimy, że w tym meczu naprawdę cieszy go gra :)
0
milan2002
ostatnio aktywny: 2 godziny temu
15 października 2011, 21:59
Aj szkoda że Cassano na spalonym... Byłoby 3-0
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 21:59
Ciekawe co prezes Palermo na to ;D
0
Fabio
ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-07-12
15 października 2011, 21:58
Szkoda, że spalony :P
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 21:58
Ahh, mogło byc 3:0 ;p
0
KAZUYAH
15 października 2011, 21:58
Aj, spalony. Spokojnie, 3 wpadnie, może i 4!
0
Gattuso28
ostatnio aktywny: Wczoraj, 14:35
15 października 2011, 21:58
Zlatan zrobił dwa gole i robi różnicę na szczęście:D
0
FX
ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-06-11
15 października 2011, 21:58
Ha, ha. Pisałem kiedyś Ibra na trequartiste. :) Genialne podanie. Robinho też ładnie strzelił.
0
kondiACM
15 października 2011, 21:58
trzeba podreperować bilans bramek ! :D
0
milan2002
ostatnio aktywny: 2 godziny temu
15 października 2011, 21:57
Świetnie, że Robinho wykorzystał setkę:)
0
gimlord123
15 października 2011, 21:57
Zobaczyłem akcję, patrze, setka Robsona... a tu GOL! Ale zdziwienie :D
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 21:57
Posiadanie piłki 65% do 35%
0
Kush
15 października 2011, 21:57
No i spoko dobrze, że Robinho strzelił jeszcze przydała by się bramka Ibry.
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 3 godziny temu
15 października 2011, 21:57
Świetnie, wiedzialem że podwyższą :D I ten taniec Binho :D:D:D podanie Ibry piękne!! To jest MILAN!!!!!
0
kondiACM
15 października 2011, 21:57
Robson :D
0
kaquito
15 października 2011, 21:56
Zlatan jest geniuszem!!!
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 21:56
Robson!
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 21:56
Robinho i gol szkoda że wpierw tyel setek zmarnował
0
milan2002
ostatnio aktywny: 2 godziny temu
15 października 2011, 21:56
Hehe:) wykrakałem 2-0:)
0
KAZUYAH
15 października 2011, 21:56
Zlatan czarodziej!
0
TomKox
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-13
15 października 2011, 21:56
Gooool!!! ROBSON? :D
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 21:56
Robinho XD gooooooooooooooolllllllllllllllllll
0
gimlord123
15 października 2011, 21:56
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROBSON!!!!!!!!!!!!
0
kamilus
15 października 2011, 21:55
Kolejna asysta Ibry :d
0
Grzesiek1369
15 października 2011, 21:55
W końcu wykorzystał setke.
0
mistrzMALDINI
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-22
15 października 2011, 21:55
BRAWO!!! ROBINHO!!!!
0
Shad0w
15 października 2011, 21:55
2:0 TAAAAAAAAAAAAAAAAK Pieknie zlatan pieknie robinho
0
Gol
15 października 2011, 21:55
ROBINHO !!!!! IBRAHIMOVIC DZIĘKOWAĆ
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 21:55
GOOOOOOOOOOOOL ROBINHO
0
Fabio
ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-07-12
15 października 2011, 21:55
ROBSOOOON! :D :D
0
KAZUYAH
15 października 2011, 21:55
ROBSOOOOOOOOOOOOON 22222222 CZEKAM NA WIĘCEJ I IBRA AYSTA
0
kamilus
15 października 2011, 21:55
Robson!!!!!!
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 21:55
ROOOBINHOOO!!!!
0
jarles
15 października 2011, 21:55
Abate chyba nie powinien się już dziwić, dlaczego nie dostaje powołań do reprezentacji...
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 21:53
kamilus też jestem zdziwiony ale bardziej tym ja łatwo nas mijał
0
|<
<
3
4
5
6
7
>
>>
>|
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin