ZAREJESTRUJ SIĘ
ZALOGUJ SIĘ
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
SEZON 2025/26 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY
24 maja 2026, 20:45
AC Milan
1:2
Cagliari Calcio
San Siro
p
z
p
p
r
TABELA LIGOWA
TABELA STRZELCÓW
p.
Drużyna
M
W
R
P
Bramki
PKT
1.
Inter Mediolan
38
27
6
5
89-35
87
2.
SSC Napoli
38
23
7
8
58-36
76
3.
AS Roma
38
23
4
11
59-31
73
4.
Como Calcio
38
20
11
7
65-29
71
5.
AC Milan
38
20
10
8
53-35
70
6.
Juventus FC
38
19
12
7
61-34
69
7.
Atalanta BC
38
15
14
9
51-36
59
PEŁNA TABELA
p.
Strzelec
Bramki
1.
Lautaro Martínez
17
2.
Anastasios Douvikas
13
3.
Marcus Thuram
13
4.
Donyell Malen
13
5.
Nico Paz
12
6.
Giovanni Simeone
11
7.
Rasmus Højlund
11
KONTUZJE
ROZWIŃ
ISS
ANKIETA
Czy mianowanie Rúbena Amorima nowym trenerem Milanu to właściwy wybór?
Tak
26.67%
Nie
73.33%
165 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET
ZDJĘCIE TYGODNIA
RÚBEN AMORIM TRENEREM MILANU!
STATYSTYKI
Użytkownicy online:
Mi(L)anista, engel, pirus9, gieemce, Cervusius, Bandon, Dusiek, najsu, ponczek, patoo_07, kamilus, ziomekk7, ACMati94, Diavo, Misialek, Victor Van Dort, Woolfik92, ósmy, Matim, grocho, savicevic88, marcinmaly82, Dohtor, Unloco, bastii, Domas1989, Milanboy, homer44, Von Strauss, ogarnijse, Kaka821 , Oskyy, MrCostacurta, Yrsa, kozik___13, serginho83, MishaA, JayJaco, pipobytom, KosaX, Jaca23, Alessio_re6, satoshi, Squall, suseljestem, mmielczar123, Giovanni Parafango, nrt2, Cykfuch, JACHU_ACM1899, Mellion, PytlaLDW, Pepik, gringo100, mrmorganx3, Tzeentch3, Drozdi, ACMichał83, Rambo77, mechanik_kwantowy, Trefniś, Rossosince1996, RnteAebic, MiKuu
Gości online:
64
Zarejestrowanych użytkowników:
20079
Ostatnio zarejestrowany:
[email protected]
_ X _
POWRÓT DO GONITWY... MILAN - PALERMO: 3:0!
15 października 2011, 20:07, stasq_acm
Główne newsy
#
489 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
alexandre14
15 października 2011, 21:05
Ehh. Wszędzie lagi :/
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 21:03
Zlatan strasznie statyczny niech zacznie wreszcie grać .
0
live
15 października 2011, 21:02
http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=40
Link do meczu
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
15 października 2011, 21:02
Cassanova marnuje juz druga .. :P
0
maxim_acm
15 października 2011, 21:01
Ale piła od Nocerino!
0
milan2002
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
15 października 2011, 21:01
Ale teraz bramkarz Palermo ładnie przerwał akcję Milanu...
0
gimlord123
15 października 2011, 21:01
Eeech Cassano co to miało być..?! :|
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 21:01
Tylko boczna siatka :(
0
live
15 października 2011, 21:01
http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=40
Link do meczu
0
KAZUYAH
15 października 2011, 21:01
Nieeee!!! Cassano co ty robisz?!
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 21:01
niewierze drugi raz Cassano
0
gimlord123
15 października 2011, 21:01
Ajj ładny strzał by doszedł ale niestety zablokowany.
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 21:01
Żółty Nesta. Widać, że już nie nadąża...
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 21:01
Cassano dzisiaj szaleje ;)
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 21:00
Cassano znowu zmarnował
0
KAZUYAH
15 października 2011, 21:00
Nesta faul taktyczny i żółta, oby to się nie zemściło :(
0
mistrzMALDINI
ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-22
15 października 2011, 21:00
Nesta nie te lata co kiedyś....
0
Leonardo 22
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
15 października 2011, 21:00
Jak na razie nie wygląda to źle :)
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 21:00
i kartka dla nesty
0
zaba77
15 października 2011, 21:00
sory za spam.. ale jakis błąd mi wyskoczyl ;|
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 21:00
Żółta kartka Nesta
0
lewy96
15 października 2011, 21:00
Nie tnie
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
0
KAZUYAH
15 października 2011, 20:59
Robson po kontuzji a nadal czaruje swoimi nie-przyjęciami :D
0
zaba77
15 października 2011, 20:59
Cassano ma fajna zone :D
0
zaba77
15 października 2011, 20:59
Cassano ma fajna zone :D
0
alexandre14
15 października 2011, 20:59
Poratuje ktoś linkiem ?
0
filipdiablo
15 października 2011, 20:58
zapomniałem o meczu:PP
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 20:58
Silva ... dasz rade :D
0
gimlord123
15 października 2011, 20:58
Czemu akurat on...
0
KAZUYAH
15 października 2011, 20:57
Leży Silva, tylko teko nam brakowało :D
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 20:57
Cholera, biedny Thiago...
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 20:57
Silva kopnięty, żeby tylko nie było kontuzji
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 20:57
o nie tylko nie silva
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 20:56
Ajajajaj... Cassano.
0
MetalMachine
ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-04-09
15 października 2011, 20:56
ajaja, Cassano!
0
patoo_07
15 października 2011, 20:56
AAAJ ! Cassano !
0
milan2002
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
15 października 2011, 20:56
Aj Cassano:(
0
KaRoL_
ostatnio aktywny: Wczoraj, 20:01
15 października 2011, 20:56
Wreszcie gramy szybko a nie jak muchy w smole .
0
Abyss
ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
15 października 2011, 20:56
Caaaaaaaaasano ale blisko, powinno być 1:0
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 20:55
kurde tak blisko
0
gimlord123
15 października 2011, 20:55
Przyznam, że na razie jestem trochę zdziwiony postawą Milanu... :D
0
KAZUYAH
15 października 2011, 20:55
Ahh zablokowany strzał, jak na razie gramy bardzo fajnie, co najważniejsze szybko.
0
ACMRossoneri
15 października 2011, 20:54
KAZUYAH przecież niedawno zmarł jeden z zarządców Milanu pewnie dla tego
0
7Pato
15 października 2011, 20:53
7Pato Mi tak samo :P
0
milan2002
ostatnio aktywny: 4 godziny temu
15 października 2011, 20:53
I sędzia nam pomaga:) hehe:)
0
wilku94
ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20
15 października 2011, 20:52
Wie ktoś ile jest kibiców na SS?
0
patoo_07
15 października 2011, 20:52
Oczywiście nic mi nie działa..
0
gimlord123
15 października 2011, 20:52
Yepes niestety tylko na trybunach.. Ale i tak by nie zagrał.
0
KAZUYAH
15 października 2011, 20:50
Ajajaj, ależ by była kontra :(
0
KAZUYAH
15 października 2011, 20:49
Czemu gramy z czarnymi opaskami? Farsa też w takich grała.
0
|<
<<
<
6
7
8
9
10
>
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Login
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Regulamin
Akceptuje regulamin